Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen félénk a randipart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen félénk a randipartnerem, nem jövök be neki?

Figyelt kérdés

Nemrég elkezdtem randizni egy jó barátommal. Már ismerjük egymást pár éve, régen is tetszett egy picit, most viszont nagyon erősek lettek az érzéseim, és ezért szerelmet vallottam. Nagyon ledöbbent, és kért egy kis gondolkodási időt. Pár nappal később felhívott, és azt mondta hogy én is bejövök neki, és elhívott egy randira. Természetesen nagyon örültem, de azért mondtam hogy ne érezzen nyomást randizni csak a barátságunk fenntartása érdekében, és ha nemet mond is el tudom fogadni. Megnyugtatott, hogy nem azért csinálja, és elmentünk a randira.

Eddig két randink volt, és nagyon jó volt mindkettő. Nem sokban különbözött az eddigi találkozásainktól, mert nem csókolóztunk vagy ilyesmi, csak párszor megfogtuk egymás kezét. És emiatt eléggé elbizonytalanodtam. Mert akárhány randin voltam másokkal, a második randira már minimum megpróbáltak megcsókolni.

Viszont az is igaz, hogy ez a srác nem annyira bújós. Látszik, hogy egy ölelés is nehezére esik, mert a barátaival és a családjával sem szokott ölelkezni. De azért igyekszik, mindig megölel, még ha ilyen bénácska módon is, meg ugye megfogta a kezem. Eddig szó szerint 0 tapasztalata volt a lányokkal, senkivel nem csókolózott még, kapcsolata sem volt. Viszont a legutóbbi randi végén konkrétan bocsánatot kért, hogy ez ennyire nehezére esik, és hogy próbálkozik, de neki ehhez időre van szüksége. Meg minden más módon iszonyat figyelmes, nagyon jó beszélgetőpartner, mindig fizetni akar helyettem, egyszóval aranyos.

Csak ez az érintésnélküliség nagyon elveszi az önbizalmam. Lehet az, hogy valakinek időre van szüksége egy ilyen helyzetben? Nagyon azt érzem, csak azért mondott igent, mert barátok vagyunk, és nem is vonzódik hozzám. Ezért ezt többször is megkérdeztem, hogy ne érezze erőltetve magát.

Mit gondoltok? Mindketten 18 évesek vagyunk.


2022. jún. 20. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván látatlanban nehéz, de mind a ketten nagyon fiatalok vagytok, nincs abban semmi, hogy neki semmi tapasztalata. Sokáig azt hittem egy 25+os ember írta ki a kérdést és a kérdés is erről a korisztályról szól, de így hogy 18 évesek vagytok, így már más a véleményem.


Adj neki valóban időt, bátorítsd, adj jelzéseket. Ha úgy érzed/látod kényelmesen érzi magát, akár te is megcsókolhatod.


A lényeg:adj időt és lehetőséget a srácnak. Ha nem érdekelnéd, nem lettek volna randik.

2022. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Mit keres ez a kérdés a felnőtt párkapcsolatok rovatban?

Tipikus tiniszerelem a tiétek.

2022. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Adj időt. Az én barátóm ötödik randira csókolt meg. Borzalom volt kivárni
2022. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez alapján bejössz neki. Biztos nagyon izgul, adj neki időt, érezzétek csak jól magatokat, hagyd, hogy magától gördüljenek az események. Idővel oldódni fog magától is.
2022. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hú,ilyen fiúk jöttek be legjobban anno leginkább. :-))

Volt olyan hogy a fülébe súgtam hogy mennyire megcsókolnám,

és teljesen lefagyott.. :-D Biztos hogy vonzódik hozzád,

csak ő ilyen tipus. Meghitt pillanatban nyugodtan próbálkozz,

fel fog bátorodni ne félj,ha bukik rád.

2022. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatlan még. twgyél gesztusokat, mozdzulatokat, amik felbátorítanák. Ha kell, fogjad meg a kezét, simítsd meg a haját, arcát.
2022. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én mostani párom is félénk és tapasztalatlan volt, én sem voltam ehhez hozzászokva. Jeleltem is, meg célozgattam is, meg egyszer meg is kérdeztem, hogy mi van. Mondta, hogy picit legyek türelmes, mert tetszem neki, csak még félénk. Nálunk is 5. randin csattant el az első csók, le is feküdtünk akkor. Azóta pedig teljesen felszabadult mindent értelemben, hamar nagyon jól éreztük egymást mindenben, mindenhogy.

A te döntésed, hogy kivárod e. Az biztos, hogy ahogy az, ha egy nőre ráerőltetik a dolgokat nem jó és nem helyes a kapcsolat és az egyén szempontjából sem, úgy egy férfinek se jó, ha sietettik a dolgokat. Persze beszélni ettől még lehet róla. De fő a türelem és az őszinteség.

2022. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Kamu.
2022. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!