Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek milyen pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen pasik jönnek be? (a lent emblítettekből lehet választani)

Figyelt kérdés

alacsony szálkás, magas szálkás, alacsony izmos, magas izmos


köszi a válaszokat előre is


2010. szept. 19. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség így kategorizálni... A legtöbb úgy is a személyiségén múlik! Lehet magas és izmos, ha egy üres fejű tapló! Mivel én sem vagyok alacsony, ezért szeretem ha egy srác magas(abb nálam)! A többi nem annyira érdekel! Legyen érdekes, és szerethető személyisége! :)
2010. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Barna szem és haj, sötétebb bőr, DE nem "roma":), középmagas és széles vállú!

Inkább legyen dagadt, mint vékony szálkás, itt egy kis pocira gondoltam....:D

Kedves aranyos, fogadja el a rigojáimat!!!!

Ilyen személyt ismerek már több, mint 2 éve <3

2010. szept. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok és olyan gyors még az anyagcserém hogy pocakot csinálnom elég nehéz lenne...max ha egész nap zsírt ennék...bár abba lehet bele is halnék
2010. szept. 19. 12:32
 4/15 anonim ***** válasza:
Öreg izmosodjál ne pocakot növesszél.Szálkásított izom a legjobb hidd el ide nem kell pocak mert 1 lány azt mondta.
2010. szept. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
oks ;) am azt csinálom
2010. szept. 19. 14:50
 6/15 hencsyke ***** válasza:
magas szálkás :)
2010. szept. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az alacsony szállkás helyett azt olvastam h alacsony szakállas! ddd

Nekem az jön be ha magasabb mint én, és idősebb is!

De az is jó lenne ha találnák végre egy olyat aki okos is! Eddig senkivel nem tudtam elbeszélgetni a tudományról, csillagászatról. Mindíg csk a szex a szex. Jó az is kell :P de állandóan? Nekem elég napi 2 szer. Legyetek már okosak is ne csk a szex mindíg... Tudományról is akarok beszélgetni nem igaz h nincs 1 okos pasi!!!!!

2010. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Persze a magas izmos a legnyerőbb,de nekem is tetszett már olyan égimeszelő aki 50 kiló és pocakosabb pasi is...tényleg a személyiség a lényeg.Ha magas vagy az mindig jó pont am.
2010. szept. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
magas szálkás
2010. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"De az is jó lenne ha találnák végre egy olyat aki okos is! Eddig senkivel nem tudtam elbeszélgetni a tudományról, csillagászatról. Mindíg csk a szex a szex. Jó az is kell :P de állandóan? Nekem elég napi 2 szer."


Napi 2-szer?:O És te gondolsz ritkán a szexre?:O Vagy szex közben akarsz a csillagászatró beszélni?:D

2010. szept. 19. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!