Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöhetnék össze vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék össze vele?

Figyelt kérdés
Még nyáron együtt dolgoztam egy lánnyal. Nagyon megtetszett, de akkor még volt barátnőm. Most szakítottunk és meg szeretném keresni ezt a lányt. Iwiwen ismerősöm, de más kapcsolat nincs köztünk. Talán msn-re fel tudom még venni.
2010. szept. 19. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor vedd fel!

Jó ürügy lehet arra, hogy felveszed, hogy valamit akarsz kérdezni a munkával kapcs. (pl. hogy szerinte lehet-e majd jövő nyáron is dolgozni, vagy hogy évközben van-e munka, vagy találj ki valami baromságot, ilyenkor bármi megteszi. : D )

A lényeg, hogy cselekedj, mert ha elszalasztod a lehetőséget, megbánhatod később.

2010. szept. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Msn-re mindenképpen fel fogom venni, de valami jó ürügy kéne hozzá.
2010. szept. 19. 10:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Hol dolgoztál és hány éves vagy?Gyanus nagyon:P

Am vedd fel simán nem kell ürügy mondd neki meg szeretnéd jobban ismerni;)

2010. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első te tuti fiú vagy. sok hülye tanácsot adjátok a fiatalabbaknak és lányok meg gyökérnek nézik őket.:D engem is felvesznek minden hülyeséget kitalálva.


szerintem vedd fel és mond meg neki kerek perec hogy ismerkedni szeretnél vele mert megtetszett. 17/L

2010. szept. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ez így szerintem furcsa lenne ha csak egyből ismerkedni akarnék vele. Lehet (sőt biztos) nem is tudná ki vagyok.
2010. szept. 23. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!