Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lécci, vki mondjon vmit. áhh,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lécci, vki mondjon vmit. áhh, kivagyok. =S (Kérdésed túl blaaa? )

Figyelt kérdés

Szal,van egy csávó,nagyon tetszik..ő 20 éves lesz lassan,én 15 vagyok.Biztos,hogy nem tudja,hogy tetszik nekem.Jó ideje tetszik,és szívesen járnék vele,de nem tudom hogy közeledjek felé..Látni nem igazán szoktam,msn-re nem merem felvenni (besz_ri vagyok),és a haverjától fura lenne,ha kérdezgetném,hogy mi van azzal a csávóval..Szal,most mit csináljak??Esetleg vhonnan tudjam meg h pl. hol szokott szórakozni,és néha "tévedjek" arra?:D Vagy mi???:S:S Ja,meg msn azért nem jó ötlet,mert pl. vipen is elég rég volt,szal lehet sz_r a gépe,vagy nem tom.:S

Lécci,értelmes válaszokat!

Köszönöm.:)


2010. szept. 19. 08:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tök aranyos vagy meg ez a kérdés is az, de szokjál már le erről a "csávó"-zásról. Ez nagyon gáz. Persze lehet hogy roma vagy, de akkor is szarul hangzik.


Egyébként valahogy tudja meg, hogy tetszik neked. Az jó ötlet hogy néha letévedsz arra a helyre ahova jár. Találkozz vele és szemezz vele, keresd a tekintetét. Add meg neki az esélyt, hogy esetleg lépjen feléd ha akar. Azzal nem fogsz sokra menni, hogy ábrándozol róla.


21F

2010. szept. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.:) Azért is tettem fel a kérdést,mert tényleg rossz,hogy csak ábrándozok róla..xD:S

Jó leszokos a csávózásról..:D Amúgy nem vok roma.:D Már nem azért,de ők nem is tudnak helyesen írni.:S (Tisztelet a kivételnek..de az kevés :/)

2010. szept. 19. 18:38
 13/16 anonim válasza:

Bevallom arra nincs tippem h hogyan közeledj felé viszont másra is gondolj.Ő 20 éves te 15.Ilyenkor még elég sokat számít az az öt év...

Tapasztalatból mondom...14 éves voltam mikor egy ugyanncsak 20 éves pasi szépen átverte a fejem pedig nem is én közeledtem hozzá...egyszerüen még nem vett ember számba...leht h téged se fog.

2010. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

15évesen igen csak kinyilt a csipád az idiota szöveged meg van hogy képtelen vagy tiszteletben tartani mások véleményét.feltettél egy kérdést érthetö hogy mindenféle választ kapsz,de csatlakozom ahhoz a kommentelöhoz aki Gizinek nevezett.

eszed sincs pisis

2010. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

17:55 vagyok. :)


Igen, viszont akkor is jobb ha megismeri, és esetleg le tudja zárni magában a dolgot. Az is lehet, hogy kiábrándul belőle. Lehet hogy összejönnek.

Viszont azzal sem ér semmit, ha még 1-2 évig rá gondol állandóan és nem történik semmi. Közben más pasikat észre sem vesz.

Nálam ugyan ez történt régen egy lánnyal. Belezúgtam, 1-2 évig nem is létezett más számomra, csak ő. De nem tettem semmit. Aztán egyszer meguntam a dolgot, összeszedtem a bátorságom és beszéltem vele. Kiderült, hogy teljesen különbözőek vagyunk, belsőleg egyáltalán nem olyan volt, mint amilyennek elképzeltem, és teljesen kiábrándultam belőle. Rájöttem, hogy egy csomó időt megspórolhattam volna, ha egyből odamegyek hozzá.


Szóval sok sikert kiscsaj! :)


De azért ne hagyd magad könnyen befolyásolni, és vigyázz vele. ;)

2010. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.:D Hát,majd csak lesz vmi.;)


Aki egyetért "Gizivel",neki írnám:

Kinyílt a csipám??Csak megvédtem magam.:D Vagy hagynom kellett volna? Meg h pisis vagyok?? Na nee :'D Ha nem tetszik a szövegem,ez van,nem volt kötelező elolvasni.:P

És,hidd el,még normálisan írtam,nem is pattogtam "Gizinek.":D

2010. szept. 20. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!