Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lécci, vki mondjon vmit. áhh,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lécci, vki mondjon vmit. áhh, kivagyok. =S (Kérdésed túl blaaa? )

Figyelt kérdés

Szal,van egy csávó,nagyon tetszik..ő 20 éves lesz lassan,én 15 vagyok.Biztos,hogy nem tudja,hogy tetszik nekem.Jó ideje tetszik,és szívesen járnék vele,de nem tudom hogy közeledjek felé..Látni nem igazán szoktam,msn-re nem merem felvenni (besz_ri vagyok),és a haverjától fura lenne,ha kérdezgetném,hogy mi van azzal a csávóval..Szal,most mit csináljak??Esetleg vhonnan tudjam meg h pl. hol szokott szórakozni,és néha "tévedjek" arra?:D Vagy mi???:S:S Ja,meg msn azért nem jó ötlet,mert pl. vipen is elég rég volt,szal lehet sz_r a gépe,vagy nem tom.:S

Lécci,értelmes válaszokat!

Köszönöm.:)


2010. szept. 19. 08:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szal a csávóhoz lépni kéne, mert így sose tudja meg, hogy mit akarsz tőle. Vágod?
2010. szept. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ehh... Szóval pár apróságot jobb ha tudsz. Mikor 21 éves voltam, belém is belém volt zúgva egy 15 éves kiscsaj, de 0 esélye volt. Mondjuk azóta is jóban vagyunk, de ez más történet. :) A myvipen a cigányok vannak fent, normál emberek lassan az iwiwet is otthagyják (esetleg facebook, de lehet, h semmi, mert minek), szóval nem csodálkozok, h nem járt ott.

Ezen kívül gondoltál már arra, hogy NEM IS ISMERED! Honnan tudod, hogy tetszik? Jó a segge? Ez elég lehet az ismerkedéshez, de ahhoz, h fülig beleszeress... nos, szerintem kicsit kevés... persze 15 évesen más az ember.

Én azt mondanám felejtsd el, de ezt nem fogod tudni megcsinálni. Megpróbálhatnál vele élőben is találkozni, de ha az msn-hez beszari vagy, akkor ehhez is kevés leszel. Az idő majd rendbe hozza, 1x majd felnősz. :)

2010. szept. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes vagy még.Kerülj közel hozzá.Nem kell eljátszanod a véletlent.Az a jó ha fogja a jeleidet,és felfogja hogy tetszel neki.
2010. szept. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Keress magadhoz illő értelmi színvonalú társat, mondjuk egy 12 évest!!! Hátha az szóba áll veled! Ahogy ezt a kérdést leírtad, nagyon gáz vagy kikcsikém, inkább tanulj még egy darabig, minthogy a 20 éves fiúkat lesd!! Nincs eséleyed náluk!
2010. szept. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi annak aki számomra hasznos választ írt.:)

A többieknek pedig:

Köszönöm,12 éves,kicsit fiatal lenne hozzám.:) Amúgy meg már vmennyire ismerem a csávót,csak elég rég találkoztam vele,és valszeg nem emlékszik rám..:S

Ja,és még engem csesztek le (nem mindegyikőtök),hogy mennyire vagyok értelmes,de leírtam,hogy csak értelmes válaszokat..:) Na agyszintetek nektek is megvan...

És,honnan veszed,hogy ggyerekes vagyok?:D Meg gáz?xD

Csak feltettem egy kérdést.:D Msn-re meg talán azért is nem szeretném felvenni,mert félek,hogy lerázna egy olyan szöveggel,hogy "csak legyünk barátok"..:S

Ennyit rólatok is.;)

2010. szept. 19. 08:59
 6/16 A kérdező kommentje:
Tanuljak még egy darabig stb.??:D Ehh..najó inkább ezt nem kommentálnám.:))
2010. szept. 19. 09:01
 7/16 A kérdező kommentje:

Amúgy meg 08:41-esnek írnám:

Miért válaszolsz ilyen ingerülten?:SxD (Az írásodból számomra ez tűnik ki.) Mi a bajod?:D Ez csak egy kérdés,amire értelmes válaszokat szeretnék kapni.:D

2010. szept. 19. 09:09
 8/16 anonim ***** válasza:

az XD -d ami gáz Gizikém...arról nem is beszélve hogy szerencsétlen pasast végig csávózod a szövegedben..

pf..-.-"szánalmas vagy..ja amugy is ha tudod hogy elküldene a büdös francba(mert ezt tenné/teszi,akkor miért nem adod fel?14évesen igen csak meg van az eszed a pasizásra,minthogy tanulnál mondjuk magyart,vagy matekot.

2010. szept. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

MINDENKINEK MONDOM:Nem lehet csak ugy mondani h nah mostmar nem vagyok szerelmes ebbe a fiuba vagy vmi.

Semmi tippem sincs a szamodra en is mar probaltam elfelejteni vkit de nm ment,sot meg erosebbek lettek az erzeseim iranta.

Mindenestre sok sikert kivanok neked.:)

2010. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Uccsó előttinek:

Nem 14,hanem 15 éves vagyok.Amúgy csak félek,izgulok,hogy mi lenne,ha felvenném msn-re v vmi,nem pedig az van,hogy 100%-ra tom,hogy elküldene vhova..És amúgy miért kéne matekot,vagy magyart tanulnom?:D Sztem ha nem is vagyok egy nagy ész,de jól megy mindkettő..:P

És ha csávózom akkor máris szánalmas lennék??xD

Meg h xD-zek?:D:D LOL.

Ha nincs értelmes válaszod a kérdésemre,ne is írkálj..köszönöm.:)

Remélem felbírod fogni Gizikém..:)

2010. szept. 19. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!