Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elhívjam randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhívjam randira a szomszéd csajt???

Figyelt kérdés

Elhívjam randira a szomszéd csajt???? Nagyon megtettszett csak nem tudom, hogy belemenne-e a randizásba... Látásból ismerjük egymást de nem tudom, hogy tetszem-e neki....

Valakinek valami jó ötlete?



2022. jún. 4. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Ne. Ha tetszenél neki már elhívott volna ő.
2022. jún. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Ne.
2022. jún. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Szóval ha jól értem, akkor még csak nem is beszéltetek. Így ne.
2022. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%

Nálam a szomszedok nem randikra hivnak. Hanem ha kérek hoz kaját vagy en viszek neki vagy átjon filmezni vagy en átmegyek inni.

Elkisèr éjjel egy nonstopba hogy ne menjek egyedul. Vagy kiülünk a lépcsőhazba beszelgetni. Vagy ha a haverjaival van mondja hogy közéjuk csapódhatok nyugodtan ha nekem is mehetnékem lenne szórakozni stb

Vagy ez vagy az.


Egy szomszeddal sem olyan a kapcsolat hogy körmötrágva izzadva görcsölnek hogy randira hivjanak vagy uristen hova kéne engem elhivni, hanem minden jon magátol

2022. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
*És általában ugy kezdődik pl hogy rákérdez volt e már a postás, elmindja miért várja, abbol kialakul a téma pl hogy mit dolgozik, mesél magárol, én magamrol, elkiser ide oda ha mar összefutottunk velem tart a boltba de akkor már ő is vásárol akkor stb stb
2022. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#5


Tippelnem kéne te se fővárosi vagy :). Én Pest belvárosában lakom idestova 7 éve és azt se tudom kik a szomszédaim :). Vagyis annyit tudok a közvetlen szomszédomról, hogy orvos, mondjuk azt se tőle, hanem a postástól. Egyébként fogalmam sincs kik laknak itt, nem hogy együtt menjek velük boltba :D.

2022. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

Hívd el. Miért ne? Én is hónapokig rágódtam ezen, bár nekem nem közvetlen szomszédom volt a nő, hanem alattam lakik srégen. Na, a lényeg, hogy végül elhívtam, és mosolyogva azt mondta, hogy mostanában nem hiszi, hogy eljön, de még találkozunk. Vagyis lényegében nemet mondott, de büszke voltam magamra, hogy vettem a bátorságot, és elhívtam. Azóta is mosolyogva köszön.


Nem, nem kínos, korábban az tartott vissza, hogy ha nemet mond, kellemetlen lesz vele összefutni. De még ha kínos is lett volna utána, akkor is jobban tettem, hogy megléptem, különben azóta is csak azon rágódnék, hogy miért nem kérdeztem meg, hátha igent mond. Legalább kipipáltam, és ismerkedem mással. Ennyi.


Legyél te is tökös!

2022. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
6# a tobbirol en sem tudom ki kicsoda. De aki atjon hogy nem birja a hangerőmet azt valahogy megismerem.
2022. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

#7


Szóval ha jól értem tudtad, hogy semmi esélyed és igazad is lett. Pont ugyanott lennél, ha nem hívtad volna el sehova ;).

2022. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem előbb dugd meg hogy tudd milyen
2022. jún. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!