Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AnonymusAnonymus kérdése:

Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy az osztálytársam bejön nekem. Nincs olyan nap, amikor (tanúrán) legalább 1x ne néznénk össze. Megvan az MSN-je, szoktunk is beszélni (nem a szerelemről...), és a minap elkértem a mobilszámát ("ha beteg lennék, lecke ügyben" :D )... Én nem merem ezt megmondani neki se élőben, se MSN-en sem pedig SMS-ben, h bejön nekem... :(

Jah, és még vmi: a szünetekben (tanórák közötti) néha "viccesen szivatgat", pl.: elállja az utamat, enyhébb beszólások, stb. ... Segítsetek! Hogy derítsem ki, h valóban teszem-e neki? Anélkül, h megkérdezném evvel kapcs. őt... xD


2010. szept. 17. 17:23
 1/5 A kérdező kommentje:

Támadt 1 5letem, de nem bizti, h jó... *.*

Az egyik osztálytársamat (lány) "beavatom a dologba", és megkérem, h írjon neki egy üzit MSN-en, h "tetszik neked a ...?" vagy vmi ilyesmi... x'] Tudom, nem valami brilliáns, de azért valami... xD

2010. szept. 17. 17:25
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Legyél vele kedves. Vagy csináld azokat amiket ő. Pl elállod az útját, vagy tegyél teis vicces megjegyzéseket, vagy amik utalnak arra hogy bejön neked. :)
2010. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A megjegyzéseket néha szoktam mondogatni (xD)!
2010. szept. 17. 17:27
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Bejössz neki, te is tudod.

Már csak bátorság kell... Miért nem lépsz?

2010. szept. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert félek xS
2010. okt. 8. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!