Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ismerhetem meg az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerhetem meg az egy osztállyal nagyobb lányt?

Figyelt kérdés
én 9. es vagyok, s ő 10.-es. Nagyon megtetszett, de nem tudom hogy ismerhetném meg közelebbről. A nevét tudom csak. Meg van egy barátnője akivel mindig eggyütt lóg. Nem tudom mit találjak ki, hogy megismerjem. Az lenne a kérdésem, hogy ismerhetném meg? És honnan tudjam, hogy neki bejövök e?
2010. szept. 16. 19:25
 1/3 Khaos válasza:
Ha osztály-kérdés van, az már rég rossz. De ha minden vágyad akkor hajrá.
2010. szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy egy nálad fiatalabb lányt ismernél meg.:)

11.es vagyok a barátom 10.es és egyszer sem merűlt fel bennem hogy fiatalabb nálam.Előtte csak jóval idősebb párom volt de mikor megismertem nagyon éretten és nem mindent elhülyülve beszélgettünk.Nekem ez fontos volt.

Köszönj rá először.

Aztán esetleg msn-en tudtok beszélgetni majd ha van egy kis ismeret akkor élőben a suliban.De már az első beszélgetéskor le fog jönni zavarja e hogy fiatalabb vagy nála.

Remélem segítettem:)

17/L

2010. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. választ köszönöm.
2010. szept. 17. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!