Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy srácnak nem tudom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak nem tudom a nevét, csak hogy velem egy suliba jár hogy ismerhetem meg?

Figyelt kérdés
17 vagyok, gimis. Már nagyon szeretnék barátot ezért próbálok ismerkedni mindenkivel. Nem vagyok szerencsés pasik terén pedig helyesnek tartom magam meg a személyiségemmel sincsenek egetrengető problémák. Egy srác megtetszett a suliból de még a nevét sem tudom, hogy legalább neten felvegyem vele a kapcsolatot. mivel nyáron nincs suli esélyem sincs látni. Mit lehet így kezdeni? :D
2011. jún. 12. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Kinyomozod a nevét, mást nagyon nem.Kérdezősködj ismerősöknél, oszt. társaknál.Azért nem muszáj ám az első pasival leállni,mert éppen ő is ráér.. :D
2011. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ő az első pasi xD Próbálkoztam többel is de sosem jött össze. Próbálok most a saját értelmiségi körömben keresgélni xD
2011. jún. 12. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem mindig ismeretlenek tetszenek meg,szóval jártas vagyok a dologban kb. egy hét alatt kiderítem a pasi nevét. Annyi az egész hogy beazonosítom a korát aztán elkezdem figyelgetni hogy kikkel lóg együtt,ez alapján rá lehet jönni melyik osztályba jár. Következő lépés az összes (megbízható)ismerősömnek kézzel-lábbal elkezdem magyarázni hogy hogy néz ki hátha ismeri...Vagy felmegyek a suli honlapjára és amelyik osztályba jár onnan kiírom az összes fiú nevet és szépen elkezdem keresgetni őket valamelyik közösségi honlapon,és voálá mindent tudok róla.

Innentől meg rajtad áll a dolog:)

2011. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen ha suli lenne nem is lenne gáz, de nyár van és nem tudom kifigyelni :D Közvetlen vagyok ha úgy akarom nem kell sunyimód lenyomoznom a háta mögött mert kerek perec is meg tudom kérdezni a nevét valami véletlen összerohanás során. xD
2011. jún. 12. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!