Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor ezek szerint még tetszhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ezek szerint még tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Srácok! Ti ilyeneket csináltok ha tetszik egy lány?

Előzmények:


Barátok vagyunk, minden nap beszélgetünk. Néha néha hozzám ér, combomra rakja e kezét pár másodpercre. sokat nevetünk, mindenről lehet vele beszélni, ha bajom van elmonhatom neki és meghallgat, és én is őt.



májusban kimentem külföldre és csak múlthéten jöttem haza. mielőtt kijöttem volna akkor ugy váltunk el h ha majd hazajövök akkor megbeszéljük h mi is legyen velünk. csak ő időközben becsajozott. igy már nem merek rákérdezni erre .

mióta itthon vagyok 4szer találkoztunk, és 4-5 órákat beszélgettünk,minden ugyan olyan volt mint régen.

lehet még esélyem nála??

(addig nem akarok tőle semmit ameddig van barátnője!! nem akarom h velem csalja meg!!)

Szóval ha igen, akkor hogy közelítsek felé? (nagyon bátortalan vagyok :( )


2010. szept. 16. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyaltalan ne kozelits fele.
2010. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem picit vonzódik hozzá, de felejsd el őt úgy mint pasi.
2010. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
minek akarod elveszíteni a barátságát?
2010. szept. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!