Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert esek bele mindig olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert esek bele mindig olyan pasikba, akikrol rendre kiderul hogy 2-3 evvel fiatalabbak?

Figyelt kérdés
Na es persze ok is min 4-6 evvel fiatalabb not akarnak, ezert sosincs happy end.

2022. ápr. 17. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Fokuszodon változtass.

Ne arra koncentralj mit nem akarsz

2022. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem az ellenkezője volt, sosem gondoltam volna hogy fiatalabb lesz, erre az lett 😃😃😃
2022. ápr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A legutobbi pasi akit kinezten 45nek tunt, de csak 36 eves.
2022. ápr. 17. 16:10
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
hazudj a korodról :))
2022. ápr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sose hazudj a korodról! Ha neked ilyenről kamuznának, te sem bíznál már meg benne utána. Figyelj, van ismerősöm akinek 5 évvel idősebb a felesége nála és jól megvannak.
2022. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sose talalkoztál meg igazi ferfival.

En is ugy voltam mint te.

Hogy korban közel legyünk.

Aztán rámnyomult a munkahelyemen egy pali.

Izmos volt meg jókepű de néztem kb 35nek.

Aztan mikor dumalni kezdünk kiderült hogy 44....

Aztán addig nyomult olyan kitartó volt hogy érdekelni kezdett és randiztunk meg minden.

Ma már vele élek.

2022. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#3 hát ha 36 évesen 45-nek néz ki azt inkább offoljuk még negyvenévesen is, nemhogy azon nyígjunk hogy de kár hogy fiatal, nekem öreg kell. Te meg ezek szerint 38 körül vagy?

Amúgy csak én nem értem ezt? 🙄

Tegyük fel, kinézem 38 évesen ezt a vén csatalovat, és kiderül hogy egy jó tizessel fiatalabb mint aminek néztem, azaz nálam kb kettővel. Ez mit változtat azon hogy öregnek néz ki, hiába 36 az évei száma? Könyörgöm ha a nálam fiatalabb pasi jóval idősebbnek néz ki azon mit vergődjek? Kell vagy nem kell. (Nekem nem kéne.)

2022. ápr. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak nehany kepen nezett ki idosebbnek. Eloben mar mas volt
2022. ápr. 17. 17:10
 9/11 anonim ***** válasza:
És a találkozó előtt nem tudjátok meg egymás korát? Csak hogy ne legyenek felesleges körök. Mellesleg nem hiszem hogy egy koránál tizessel többnek kinéző 36 évesnek lehetnek olyan igényei hogy a harmincas évei elején járjon a leendő nője.
2022. ápr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valamiért nekem is mindig idősebb csajaim voltak. Utolsó 2, előtte 3 évvel fiatalabb. Ezek között volt egy egyészakásom, ott +12 volt a nő javára. Ezek előtt meg egy 1 évvel idősebb csaj nyomult rám...


Szerintem ennek az az oka, hogy a fiatalabb srácok, akiket megismersz érettebbek a koruknál.

2022. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!