Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40 fölötti nők, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 fölötti nők, ti hogyan ismerkedtek ha a legtobb ferfi mar csak joval fiatalabbakat keres?

Figyelt kérdés
Párszor kezdemenyeztem nekem tetszo korombeliekbel, de tul sok volt a visszautasitas. Erezheto, hogy a ferfiak fejeben feszes testu fiatal nok vannak es azokkal mericskelnek, legalabbis ugy erzem. Mar nem szeretnek tobbet kezdemenyezni. Kellemetlennek tartom, hogy 20 evesekkel kell felsorakoznom es olyan erzes mint a tornasorban ahol te vagy a legkisebb es legutolso. itthonrol dolgozom, nincs sok baratom, azok is nok. Rakjam ki magam az instara valami hobbival, eljek aktiv kozossegi eletet posztolgatva hatha valaki ram ir?

2021. aug. 15. 19:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%

A pasiknak a 3000dik csalodás után is csak azt mondják, ne add fel, biztos te is megtalálod akit keressel.

Nagy segítség ugye?

2021. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Anonym. Ne reklámozs magad es a tarskeresést sztem.

Hanem társkeriken ismerkedj allj szoba azzal aki kb legalább a normalis szintet megüti kulsore(ritka ez is..), aztan 2 sor után is vannak akik elárulják egybol magukat h mekkora parasztok, akivel 5 sor megy vannak témái és írni is tud, az már reménynek számít..., aztán várd meg mikor kibujik a szög a zsákbol (a lényegre tér, elárulja magát)es ha ezen a szűrőn is átesik, akkor randi (ha azt odázni kezdi helybol kiszórni azt is), randin meg ha olyan is amilyen a képen(ez is ritka..),akkor még 5 percnél is tovább maradhatsz, ha 10 perc mulva is még normális, akkor megint van remény..

Randi után ha keres, es képes tobbet irni mint egy "szia", akkor írj vissza csak.

A többi megy magától.


Ne ítélj kor alapján.

A 20 30 40 koruliek kozt is millio az igénytelen, vagy EQ barom.

2021. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
*ne reklámozd
2021. aug. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
Én már sehogyan. 6 éve befejeztem. Felesleges idő és energiapocsékolás, az idegrendszert nem kímélőségről nem is beszélve. Egyedül maradok inkább.
2021. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
4. Hány év után adtad fel? 😭
2021. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
8 év próbálkozás után adtam fel. Elég volt. Sokkal nyugodtabb az életem, és már nem is hiányzik, hogy kapcsolatom legyen. Szexre meg mindig talál az ember valakit, ha akar, akár hosszabbtávra is.
2021. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

"Szexre meg mindig talál az ember valakit, ha akar, akár hosszabbtávra is."

Mázlista. Nekem ez huszonévesen sem jött össze, most, kereken 30-ként sem, úgyhogy álmodni sem merek róla, hogy majd 40+ igen. Piszok irigy vagyok, hogy más nőknek ilyen lazán összejön - ráadásul gondolom, olyannal, akivel kölcsönös a vonzalom, kívánják egymást, jól működik a szex, nincsenek különféle diszfunkciók stb...

2021. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
7es,nekem sen jön össze a szex. Sajnos nem vagyok vm szép.
2021. aug. 15. 20:46
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Ezt amúgy ki mondta neked? Aki fiatalabbat keres, az olyan is, de a többség még mindig a saját korosztályát kedveli.
2021. aug. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
A volt ferjem mondta, aki tolem 3 evvel idosebb, hogy neki nem kell 40es no mert az mar oreg es nem tetszik neki. Gyerektelen 25-30 evest keres. Tulajdonkeppen a korom miatt dobtak ugy erzem. Igaz nem volt vm jo a kapcsolatunk, de ez foleg annak volt koszonheto h mindig jobbra vagyott mint aki ami van es ezert rajtam vezette le a frusztraciojat.
2021. aug. 15. 20:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!