Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40 fölötti nők, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 fölötti nők, ti hogyan ismerkedtek ha a legtobb ferfi mar csak joval fiatalabbakat keres?

Figyelt kérdés
Párszor kezdemenyeztem nekem tetszo korombeliekbel, de tul sok volt a visszautasitas. Erezheto, hogy a ferfiak fejeben feszes testu fiatal nok vannak es azokkal mericskelnek, legalabbis ugy erzem. Mar nem szeretnek tobbet kezdemenyezni. Kellemetlennek tartom, hogy 20 evesekkel kell felsorakoznom es olyan erzes mint a tornasorban ahol te vagy a legkisebb es legutolso. itthonrol dolgozom, nincs sok baratom, azok is nok. Rakjam ki magam az instara valami hobbival, eljek aktiv kozossegi eletet posztolgatva hatha valaki ram ir?

2021. aug. 15. 19:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
53%

"a többség még mindig a saját korosztályát kedveli"


A nők. A férfiak nem.


[link]

2021. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Lányok, én sem vagyok nagy durranás. Nem is voltam, nem is leszek. Ráadásul kövérebb is vagyok, mint kéne. De lehet tényleg szerencsés vagyok, mert találtam olyat akivel legalább ez a rész működik már pár éve. Nem erre vágytam én sem anno, de ennyi lett. Az egyedüllétet meg élvezem.3.5 év múlva 50 leszek, akkor lehet már a szex sem fog majd érdekelni.
2021. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
96%

"Erezheto, hogy a ferfiak fejeben feszes testu fiatal nok vannak es azokkal mericskelnek, legalabbis ugy erzem."


Mint a halmaz részeként azt mondom, hogy nem, nem méricskélek és nincs a fejemben feszes testű fiatal nő. Én meg úgy érzem, hogy a "polcra tudom helyezni magamat", azaz a korombeliek érdekelnek és vonzanak is. :)


Konklúzió:

Lelki szemeimmel ránézek az igazolványomra és két verziót tartok elképzelhetőnek. Lehetséges, hogy nem vagyok negyvenes férfi... Vaaagy, megint egy buta általánosítással állok szemben. ;)


Ne agyalj ezen, ne pörgesd emiatt magadat. Valószínű, hogy van ilyen is, de akkor szimplán konstatálod, hogy nem kompatibilis veled a kiszemelt személy. :) Biztos lesz olyan aki sokkal érettebb ennél fejben "a még fijjjuu vagyok agyilag és futok a fiatal jányok után" kategória. :)


42F

2021. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfi/fiú meg jóval fiatalabb nőt keres. Engem viszont a korombeliek vonzanak. 41n
2021. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
* bocsánat, a fiatalabb fiúk jóval idősebb nőt keresnek:)
2021. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
75%
Magadba fektess! A nőiségedbe, mind belső, mind külső értelemben. Teljesen más lesz a kisugárzásod, amire a férfiak is másképpen fognak reagálni. Van egy tök jó holnap, amit érdemes olvasgatni, vannak videók is. titkostanacsoknoknek.hu
2021. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem vonzanak a korombeliek, de inkább ők találnak meg a fiatalabb pasik helyett :(
2021. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
84%

Hat nem tudom

19-67ig mindenfele koru fazonu pasi szoba all velem ...

Leginkabb a 35-45 korosztaly

Pedig en 47 vagyok


Szoval mem gondolnam h a pasik a fiatalabb nokre buknak csak

2021. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
74%
És miből gomdolod, hogy a 20 éves lányoknak az elhasznált negyvenes pasi kell? :) Olyan ez, mint mikor valaki ábrándozik egy drága, luxus utakat bemutató honlap felett, aztán elutazik Olaszországba. Vagy fordított esetben, mikor a lányok a nem létező szőke herceget várják. realitása nem sok van. Amúgy a pasik nagyobbik része korabeli nőt kerese, már ha komoly kapcsolatban gondolkozik. Egy 20 éves nő igen hamar le fog lépni az öregedő pasi mellől.
2021. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
60%
40 feletti vagyok és ha akarnék mindennap mással szexelhetnék.. sokaknak tetszenek az érettebb nők! De jelenleg nem keresek, elvagyok soksok masztival is.. ;)
2021. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!