Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, nektek abból elutasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek abból elutasítás lenne, ha ismerkedéskor egy nőről kiderül, hogy 5-7 évvel idősebb, mint ahány évesnek gondoltad őt? Mert fiatalnak néz ki.

Figyelt kérdés

Azt hiszed ismerkedsz egy kb. veled egykorúval vagy max pár évvel fiatalabbal, mert külsőre annyinak hiszed őt, aztán kiderül hogy pl. 5-7 évvel idősebb mint gondoltad, csak a korához képest fiatalnak néz ki külsőre. Ez miatt elutasítanád, ha már addigra elkezdett tetszeni kívül-belül?



A kiderülést úgy értem, hogy lehet egy darabig nem kerül szóba a másik kora, vagy előfordulhat nem derül ki a beszélgetésekből pontosan, de persze amikor szóba kerül a téma valahogy és rákérdezel, akkor elmondja őszintén egyből.


2022. ápr. 11. 14:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem, mivel hetero férfi vagyok. A buta nők szoktak ilyenen kibukni.
2022. ápr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Férfi függő, illetve az akivel ismerkedsz.
2022. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
4%

Nekem volt olyan, hogy dumcsiztam egy csajjal, akirol azt hittem, hogy nagyjabol velem egykoru, aztan kiderult, hogy 10 evvel idosebb. En akkor voltam 24, o 34.



Hat szepen leepitettem.....



37F incel

2022. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
#3! És azóta se volt egy csajod se. Megérte 😂
2022. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Mivel én szeretnék gyereket és a nő életkora fontos termékenységi tényező, ezért nekem ne mférne bele +7 év. Nagyon nem mindegy, hogy 30 vagy 37 éves.
2022. ápr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%

31 éves férfi vagyok, szeretnék viszonylag nemsoká családot, gyerekeket. Ehhez megvan a fejemben, hogy ideálisan egy most durván 23-30 körüli nőt keresek, akivel néhány éven belül lehetnének gyerekeink ha minden passzol. Szerintem a férfiaknak és a nőknek is megvan az ideális kora a gyerekvállaláshoz és én ezen belül szeretnék még gyereket és a párom is szeretném ha ezen belül lenne.


Ha nem szeretnék családot, akkor nem érdekelne a nő kora. Huszonévesen voltam én már szerelmes negyvenes nőbe is. De mivel szeretnék családot ezért számít nálam a dolog igen. Családalapításhoz a páromnak egy tőlem kb. 1-8 évvel fiatalabb nőt tudok elképzelni.

2022. ápr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
amennyiben nem idősebb nálam 5 évnél, pont nem érdekelne
2022. ápr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, hogy ki hány éves, az a lényeg, hogy tetszik e vagy sem, illetve mennyire passzolunk össze.
2022. ápr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%

3.-ra.


Tessék!


Tökéletes példája, hogy miért is nem tudom sajnálni az inceleket.

2022. ápr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

Nem.

de tök mindedegy mit mondok eleve nem kellek senkinek.

2022. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!