Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szerethet így is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerethet így is és tényleg tetszik neki?

Figyelt kérdés
Elég vékony testalkatú vagyok. Nincs nagy mell, fenék de ami van az kb. megfelelő főleg ha a testem többi részéhez nézi arányos. Azt mondja nekem a srác akivel randizom hogy jó a testalkatom, egyébként már nem először mondta ezt.( Legutóbb amikor ölelt) De viszont nagyon sok olyan nőt követ aki arcra, testalkatra másabb mint én, és azt az érzést kelti, hogy csak muszáj mondani dicséretkent az alakomra hogy jó. Az arcomat amikor dicséri még elhiszem hogy tetszik hiába azok a nők...de az alakom miatt kissé feszengek, hogy muszáj mondani valamit rá , ha úgymond már majdnem barátnője vagyok és igazából nem is tetszik...

2022. ápr. 10. 21:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
Valamennyire jogos, hogy ilyeneket érzel, mert létező jelenség, viszont nem ismerjük a srácot, itt csak te tudhatod, hogy mi az igazság. Milyen nőket követ és milyen a te alakod?
2022. ápr. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%
Jajj marika. Most emiatt fogsz remegni evekig?
2022. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

A nők akiket követ: plasztikazott nagy mellek, meg igazi ,b, C,D kosaru nők, szőkéket és színes hajuakat illetve világos barna hosszú hajú nőket. A bőrük színe közepes ,de vannak szolizott nők is. Kép alapján alacsony nők.(ha másokkal vannak képen látszik). A súlyukat illetően a molett nőket nem követi, csak olyan veknyabb de mégis húsos nőket követ akinek melle és feneke van. Illetve sminkelnek sokat.



Én pedig: nagyon világos bőrű vagyok, sötét barna hajú, magas, és nagyon vékony vagyok a magasagomhoz képest, nincs sok mellem, fenekem se. Nem sokat sminkelek.

2022. ápr. 10. 22:41
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Őket szeretné megb*szni, veled meg kapcsolatot akar. Próbáld meg, ha meg nem jön össze, hát bumm, majd lesz másik.
2022. ápr. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem szerethet így.
2022. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor megnyugodhatok hogy úgymond nem olyan vagyok mint azok a lányok 😅😀... Hát nyilván rajta nem fog megállni a világ..lesz másik ha úgy történik
2022. ápr. 10. 23:06
 17/21 dregor ***** válasza:
Szóval ha azt mondom, hogy tetszel és jó az alakod, majd utána szexelünk egy isteneset és lesz folytatása is, akkor elhiszed, hogy tényleg tetszik az alakod? :D
2022. ápr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Hát nem az a kérdés hogy jó e vagy sem az alakom, nekem jó 😆 szóval nem kell elhitetni hogy jó e. Csak azért az más kérdés, hogy a férfinak hogy tetszik. Hát amit leírtal, nem egy nap alatt jonn össze akkor elhiszem , hogy oké a látvány 😂
2022. ápr. 11. 17:22
 19/21 dregor ***** válasza:
Én se úgy gondoltam, hogy egy nap alatt jönne össze. Nem sietek én sehova, lehet szó hetekről, hónapokról... ahogy alakul. :D
2022. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Értem : D
2022. ápr. 11. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!