Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szerethet így is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerethet így is és tényleg tetszik neki?

Figyelt kérdés
Elég vékony testalkatú vagyok. Nincs nagy mell, fenék de ami van az kb. megfelelő főleg ha a testem többi részéhez nézi arányos. Azt mondja nekem a srác akivel randizom hogy jó a testalkatom, egyébként már nem először mondta ezt.( Legutóbb amikor ölelt) De viszont nagyon sok olyan nőt követ aki arcra, testalkatra másabb mint én, és azt az érzést kelti, hogy csak muszáj mondani dicséretkent az alakomra hogy jó. Az arcomat amikor dicséri még elhiszem hogy tetszik hiába azok a nők...de az alakom miatt kissé feszengek, hogy muszáj mondani valamit rá , ha úgymond már majdnem barátnője vagyok és igazából nem is tetszik...

2022. ápr. 10. 21:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Te vagy az marika? Még mindig csak sajnalni tudod magad??? Szanalmas vagy.
2022. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tessék? Nem tudom ki az ha konkrét valaki és nem sajnáltatás ez... Hanem konkrét kérdés... Hogy ha egy férfi azt mondja hogy neki tetszik akkor hihetek-e neki ... Vagy csak úgy mondja...
2022. ápr. 10. 21:35
 3/21 anonim ***** válasza:
93%

Senkinek ne higgyj. Mindent viselkedesbol tudsz meg.

De tudom h te vagy. Sajnallak hogy még mindig csak ilyen gondjaid vannak.

2022. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Noren1989 ***** válasza:
91%

Ha majd megdugott, vàrunk vissza.


Én instàn se követek a zsàneremtől eltérő nőket.


Ő lehet, h igen.

2022. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

😂😂😂😂😂 oké , feltétlenül ki fogom írni, sőt rád írok.


Nade bárkit meglehet dugni 😅 ez nem mérce

2022. ápr. 10. 22:16
 6/21 Noren1989 ***** válasza:
93%
Nem úgy értettem, Tündérbogyó...ha megdugott és kirakott, levarrt, stb, tudod te.
2022. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem kell kötekedni... Azért inkább semmit sem mondjon mit hazudjon 😂 ezért nem érzem az én bokomnak amikor mondja...
2022. ápr. 10. 22:23
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem tetszene neki az alakod, miért ismerkedne veled?
2022. ápr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát online ismerkedtünk meg, ott annyira nem látta , hogy milyen. Az igaz , hogy miután találkoztunk láthatta 😀... Hát igazából szerintem mondjuk azért mert mással semmi sem jön össze neki😅... Volt velem ilyen, hogy csak addig jó voltam amíg nem lett tökéletes csaj a palinak
2022. ápr. 10. 22:26
 10/21 A kérdező kommentje:
De a mostanitól nem nézem ki ezt ,de furcsa hogy vékony lányokat nem igazán követi😅
2022. ápr. 10. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!