Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ilyen háttérrel rendelkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen háttérrel rendelkező férfinak milyen esélyei lehetnek párkeresés terén?

Figyelt kérdés
39 éves, 3 éve egyedülálló, saját lakással rendelkező (panel), nemdohányzó, humoros, odaadó férfi vagyok nettó 280 ezer ftos fizetéssel. Jogosítványom nincs. Lassan kezdek kétségbeesni, hogy tényleg egyedülmaradok ezen a világon, szerintetek akár társkeresőn, akár a való életben milyen handicappel indulhatnék neki az ismerkedésnek? Nincsenek nagy igényeim, összhatásban,megjelenésben, stílusban rendben levő lányt keresek, akivel megvan a harmónia és a közös rezgés, akivel éjszakákat is át lehet beszélgetni, mert nyitott a világra és akivel lehet hosszútávra tervezni.
2022. ápr. 6. 07:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
46%
9, mondani mindent lehet, csak legyen, aki elhiggye, am meg a bankban van lakása és üzlete, amit használsz, vagy neked? a pasiknak az nem probléma, ha a muffkát kell furikázni, nem értem, hogy ha egyenjogúság van, akkor igenis furikázd a manuszt te is. elváráshegyek, a másik oldalon meg semmi, szerintem egyedül öregszel majd meg, mert emberileg is féreg vagy.
2022. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
32%

A lakásomon rég nincs már hitel, az egyik üzlethelyiségen sincs, a másikon még van egy kevés.

Azt hisztek, amit akartok.

amigo, neked pedig ugyanazt kívánom, amit te nekem, csak még húzd magadra a koporsófedelet is.

2022. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
35%
akkor az egyik üzlethelyiség nem a tied, hanem a banké, ne verd magadat vele. rád meg még a koporsófedél is fölösleges, csak bökjenek el majd a kutya mellé, te kis élősdi likluk.
2022. ápr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ha fiatal nő lennék tökéletes társ lennél!Csak egy valamít kéne megigérned:

A lakásodat kiadód vagy megtartod hogy ha el akarsz vonulni a magad világába csak ne várd hogy hozzád költözzek.

Én sem akarnám hogy hozzám.

Összeköltőzés majd akkor ha közös otthonra tellik

Soha nem szeretnék kiszolgáltatott lenni!

2022. ápr. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
Nőként én mindig ugyanazt vártam el a partneremtől amit én az adott helyzetben szintén adni tudtam. Huszonévesen pl nem érdekelt hogy a szüleinél lakik, vagy bérelt szobában, mert én is ott laktam. Most 30 vagyok. van lakásom igaz nen tehermentes és van egy jól fizető munkám. Autóm nincs szemprobléma miatt, de ez nálam sosem volt prioritás, belvárosban lakom, a legtöbb helyre gyalog járok. A kérdésben leírt élethelyzettel szerintem semmi baj nincs. Kérdező, más lehet a dologban ami miatt nem jön össze, talán rossz felé keresgélsz.
2022. ápr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

" nettó 280 ezer ftos fizetéssel"


Na itt van a probléma.

2022. ápr. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
16, te mennyit keresel?
2022. ápr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17: az lényegtelen, csak mondom, hogy az kevés. A nők a pénzre hajtanak.
2022. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
akkor én mi vagyok szerinted? az én páromnak nincs pénze, mégis őt választottam, sőt autója sem volt, az enyémmel járt egy ideig. exemnek több pénze volt, mégsem mennék vissza hozzá
2022. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szomorú ha egy párt úgy választasz:Havi nettó autó ház nyaraló

Akinek ilyen magas az elvárás maga is fel tud mutatni ennyít?

Itt a szerelem feltétele a pénz?

2022. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!