Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ilyen háttérrel rendelkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen háttérrel rendelkező férfinak milyen esélyei lehetnek párkeresés terén?

Figyelt kérdés
39 éves, 3 éve egyedülálló, saját lakással rendelkező (panel), nemdohányzó, humoros, odaadó férfi vagyok nettó 280 ezer ftos fizetéssel. Jogosítványom nincs. Lassan kezdek kétségbeesni, hogy tényleg egyedülmaradok ezen a világon, szerintetek akár társkeresőn, akár a való életben milyen handicappel indulhatnék neki az ismerkedésnek? Nincsenek nagy igényeim, összhatásban,megjelenésben, stílusban rendben levő lányt keresek, akivel megvan a harmónia és a közös rezgés, akivel éjszakákat is át lehet beszélgetni, mert nyitott a világra és akivel lehet hosszútávra tervezni.
2022. ápr. 6. 07:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%

Biztos lenne nő, akinek így, ahogy vagy, tökéletesen megfelelsz.

Nekem a jogsi hiánya, illetve, hogy ennyi éves korodra hogyhogy még mindig nincs rá kèsztetésed, kizáró ok lenne.

Egyébként a fizetès is. Mondjuk az attól függ, hogy azért-e, mert épp ez egy ideiglenes munkahely, vagy ennyire van igènyed. Ha csak ennyire van, az is kizáró ok lenne.


N33

2022. ápr. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
A normális értékrenddel rendelkezők manapság kisebbségben vannak, ezért nehezebben találnak rá egymásra. Nem elég a babérokon ülni, hogy egyszer majd megjelenik előtted, tenni is kell érte. Akár neten, akár a való életben. A nagy számok törvénye alapján egyszer megtaláljátok egymást azzal, aki hozzád való.
2022. ápr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
Figyú. 36 vagyok. Most dobott a nőm, mert túl perverz vagyok. Én is úgy érzem egyedül maradok. Ráadásul én gyermeket is szerettem volna. Szóval ha ez megnyugtat, nem vagy egyedül:D
2022. ápr. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Egyes, te a csupasz hátsó feleden kívül mit tudsz hozzátenni a kapcsolathoz? Mert most már, ha ott pijjogtál annak idején, hogy egyenjogúság legyen, akkor illene nemcsak elvárni, de beletenni is egy kapcsolatba.
2022. ápr. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Húzz már innen, amigo a magyartalan fogalmatlan paraszt dumáddal.

Jó lenne, ha felvállalnád, hogy egy semmitérő incel vagy.

Közöd nincs hozzá, hogy nekem mim van, és nem is ez volt a kérdés.

Ha menne az értő olvasás, akkor tudnád, hogy amit leírtam, az az én szubjektív véleményem és preferenciám. Senkinek nem kell olyannak lennie, aki nem akar.

Azt is odaírtam, hogy biztos van olyan, akinek így tökéletes, ahogy van.

Szerintem neked nemhogy az értő olvasás, maga az olvasás sem megy.

Húzz vissza sírdogálni a sarokba, ahol eddig voltàl.

2022. ápr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Bro'!


Én két éve próbálkoztam a társkerivel. Akkor voltam 41-42 között. Hozzád képest materiális téren még nagyobb hendikeppel indultam neki a történetnek. Albérletben laktam/lakom "vidéken" egy kis házban (Bp-hez képest nagyon baráti áron), legalább a cicóm tud a kertben rohangálni jó időben. :) Fizetésem akkor kb hasonló volt a tiedhez. Akkor 14 éves autó. Heti 2 randit tudtam összehozni (még mindég nem vagyok jóképű) így is, mert ha hasonló "halmazból" (inkább a bölcsész vonalon vagy egészségügyben tevékenykedő abszolút nem az anyagiakat prioritizáló hölgyekkel passzoltam össze) sikerül összehozni a találkákat, akkor ROHADTUL nem ezek fognak dominálni. :) Mindenki tisztában volt legalább azzal, hogy albérletezek kisálattal, egyiket sem érdekelte. (nem, nem mindegyik albizott mint én) :)

(90%-ban sajnos én voltam barom és elköszöntem 1-2 találka után. A miértje nagyon off. Én hibám.)


tl;dr: Sokkal inkább a belső értékek, személyiségjegyek stb. fognak dominálni. :) Ne aggódj. :)

2022. ápr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
5, mi van, fáj az igazság? Nekem nincsen, de annak a szerencsétlennek, aki majd veled akar élni, lesz köze hozzá, hogy te mit tudsz a kapcsolathoz hozzátenni. menj és keresd az eltartódat tovább, parazituska.
2022. ápr. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
1-es, sajnos a reakciód mindent elárul, igaza van a 4-esnek. Az tényleg nem derült ki, hogy te milyen kondíciókkal futsz neki egy kapcsolatnak. Mert elvárás az mindig van, de többnyire csak az egyik irányba. :D
2022. ápr. 6. 08:43
 9/21 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező, nem mintha közöd lenne hozzà, de saját lakásom van és két üzletem.

Azt felejtitek el, hogy az a nő, akinek van, szintén nem akar nincstelen pasast, mert az nem előre viszi az életben, hanem visszaràntja.

Jogsim is van, ettől függetlenül nem szeretném èn furikázni, mert számomra az férfiatlan.

Egyébként nem csoda, hogy nincs senkid ezzel az idióta gondolkodással. Azzal pedig pláne kimutattad a fogad fehérjét, hogy egy nőgyűlölővel értesz egyet. El tudom képzelni az értékrendedet.

Én normális stílusban írtam, te pedig egy gyökér vagy.

Szerintem randizz amigoval, úgyis mindig nőnek hazudja magát, képzeld te is azt!

2022. ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
35%
Az 1-es annyira nő, mint amennyire Mészáros Lőrinc csóró. Ne etessétek már a trollt, gyerekek...
2022. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!