Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még mit csináljak és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mit csináljak és hogyan és áhh :S?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy már sok ilyen kérdés volt, de azért szeretném leírni a saját verziómat is.

Előre is elnézést ha ez gond hogy kb 100-adjára teszem fel ezt a kérdést.

Na az van hogy van egy srác kölcsönösen tetszünk egymásnak. :)

Taliztunk hétfőn és hát lehetséges hogy megakart csókolni, de végül csak a számra adott két puszit és lehet hogy látta rajtam hogy még nem akarom és annyit mondott, hogy bocsi. Mondtam neki hogy semmibaj.

Holnap is talizunk és biztos vagyok benne hogy megakar ujra csókolni. De nekem még sohasem volt barátom és nem is csókolóztam. De egyszerűen félek az egésztől. Tudom nem is itt fogok kapni jó választ meg nem lehet leírni sem mert magától jön az egész. De mégis valaki írna valami bíztató dolgot?:)

Előre kérem az olyanok ne írjanak akik csak bunkózni akarnak hasonlók. :)

Köszönöm. 17/L


2010. szept. 14. 21:33
1 2
 1/11 anonim válasza:

Szia kedves!

Én is így éreztem egy-két évvel ezelőtt. De hidd el, hogy ha odajutsz, mindent elfelejtessz, és csak te és ő lesztek, és megcsókol, és minden szép lesz.Meglátod majd. Senki nem születik csókkirálynak. Gyakoroljátok együtt. Mondd el neki, hogy nem vagy olyan tapasztalt,és ha például ő tapasztaltabb, akkor kérdd meg, hogy tanítson meg. Írtó vonzónak fog majd találni. Szia.:) Sok szerencsét .

2010. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi csak lazulj el.No para aszt nem lesz gond.
2010. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Gyerünk, csináld meg! Meg lesz az! Bízz magadban! Te vagy a legjobb!


remélem sikerült felbiztatni ^^

2010. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Próbálkozz be egy fiú ilyenkor elveszti az eszét
2010. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ok??????
2010. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2010. szept. 14. 21:52
 7/11 anonim ***** válasza:

még annyit h hallgass az első válaszolóra mert jol mondja, saját tapasztalat: én kajak megmondtam igy a lánynak: még soha nem csókolóztam. megtanitasz??


és megtanitott!!


nem kivánok sok sikert mert szerencsétlenséget okoz! inkább azt mondom h : "egy kalappal" ;)

2010. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én barátnőmmel is ez volt. Elsők voltunk egymásnak. Először nem akart csókolózni, mert még sosem, mondtam neki, hogy nem baj, mert én sem, és nem hiszem, hogy annyira el lehetne szúrni.

Másodszorra rászánta magát. Ez olyan, mint leugrani a trambulinról. Ha ott állsz a szélén megőrülsz, aztán amikor ugrasz, lehet, hogy elsőre lezuhansz, mint egy zsák krumpli, de a sokadik alkalommal már azt sem fogod érteni, mire vártál először annyit.

Úgyhogy nagy sóhaj, aztán hajrá!

2010. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
lehet meg sem próbálja holnap. Amugy meg fölösleges megijedni, nem harapja le a nyelvedet. legjobb mikor meglepiben jön!
2010. szept. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ez igazán aranyos kérdés volt :))

Én sem tudok sokkal többet mondani, jön magától, ne stresszelj rajta! A fiú úgyis tudni fogja, mit hogyan, te meg belejössz. Csodálatos érzés lesz, ez az egy biztos!(:

16l

2010. szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!