Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis miről lehet beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miről lehet beszélgetni vele?

Figyelt kérdés

Tudom hogy csomó ilyen kérdés van de egyszerűen ott nem találok választ a problémáimra.

Van egy lány,felvettem msnre, de nem tudok mit mondani neki.

Tetszik nekem, és nem akarok ilyen nagyon sablon dolgokról dumálni....(milyen zene, merre laksz stb)

Amúgy szoktam vele találkozni személyesen is munkahelyen, de ott nincsenek olyan körülmények hogy tudjunk beszélgetni...

15/f please help!


2010. szept. 14. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Add önmagad! Beszélj spontán, mintha egy fiú haveroddal beszélnél! Ne rohand le egyből szerelemmel!
2010. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ez ember és helyzetfüggö légy természetes és normális.

amugymeg mien válaszokat vársz

-beszélges az izraeli külpolitikárol

-tegnapi barátok köztröl

?

2010. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
A sintoizmusról, asztrofizikáról vagy a Dow Jones indexről.
2010. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"munkahelyen," 15/f. ??? ^-^" suli?
2010. szept. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat...az asztrofizika asszem jó lesz :D

Amúgy külföldön lakok, és ez ilyen diákmunka(igen, itt már 15 évesen lehet diákmunkát végezni). Sajnos nem egy suliba járunk.

2010. szept. 14. 21:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Mikor fogják megérteni az emberek hogy nem vicces amikor beírják ezeket az antivicces témákat??? (csigák párzási szokása, asztrofizik, relativitáselmélet, szubatomi részecskék..stb)


f/17 , ez már rég szánalmas és nem vicces :) de eröltessétek...

2010. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

megkérdezed töle esetleg, hogy milyen gyakran néz filmet és hogy milyen filmeket szeret aztán teis elmondod hogy milyen kategóiájú filmeket szeretsz és ha van közös kategória akkor az már beindítsa a beszélgetést.


Ami a lényeg:

ne úgy közelíts felé mint aki szerelmes belé hanem mint barát.

1röl nemjutsz 10re elötte még megkell másznod a 2,3...8,9 -es szinteket :P


"Barátságból lesz szerelem"

2010. szept. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A munkáról, a jövőről?

Az gagyi?

2010. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!