Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek írjak rá msn-en,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak rá msn-en, érdemes kezdeményeznem, lányok ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

18/l vagyok a srác szintén 18. Egy barátnőmön keresztül ismertem meg a srácot, az első találkozás után a fiú négyszemközt azt mondta a barátnőmnek, hogy hihetetlenül tetszem neki...elhívott kétszer randizni (de nem történt semmi olyan) viszont minden nap írt sms-t (nagyon aranyos kis bókokat), msn-en is rámírt, de találkozni nem tudtunk már 2 hete a suli miatt+edzése van..múlt hét péntek óta viszont nem írt rám, az sms-ek is elmaradtak (pedig előtte már bevallotta, hogy bejövök neki és szeretné ha később lenne valami..) szombaton ráírtam, tök jól elbeszélgettünk...vasárnap is ráírtam, akkor is..tegnap viszont megelégeltem és továbbra sem ír rám, nem értem, mit tegyek? bátorítsam egy kicsit, vagy várjam meg míg ő ír(ha egyáltalán fog)??

előre is köszi:)


2010. szept. 14. 19:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
van valami hír? :O :)
2010. szept. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
hahhóóó :D van vmi azóta?:O
2010. szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!