Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne kezdeményeznem felé?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki régebben mondta, hogy bejövök neki, de akkor lelkileg nem voltam épp toppon, így hagytam az egészet.

Azelőtt egy másik srác már nagyon nyomult rá, és most is, már együtt ülnek szinte mindig, elég sokat lehet őket együtt látni. Ez kb már egy éve tart.

Azt vettem észre, mint ha szemezni akarna velem a lány, olyan feltűnően néz.

Van még esélyem nála?


16F


2011. máj. 8. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyikőtök néz ki jobban. Mondjuk én arra tippelnék, h te, és csak azért van sokat együtt a másik sráccal, mert nem jut neki jobb.
2011. máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem egy szubjektív.

Én kicsit magasabb vagyok meg vékonyabb, ő meg kicsit "hasas", nem olyan látványos, de ő inkább erős testalkatú.

2011. máj. 8. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez kevésnek tűnik, de azért reménykedhetsz. Nincs egy közös, bizalmas ismerősöd, akit megkérdezhetnél?
2011. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem külső függő. Valami miatt megfogtad ezt a lányt hiszen egyszer már nyitott feléd.

Viszont akkor elutasítottad, így most neked kellene lépned felé, ha szeretnél tőle valamit!

2011. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!