Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, volt már, hogy beleolv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már, hogy beleolvastatok néhány csajozós oldalba?

Figyelt kérdés
Nem azért, mert leszbikusok lennétek, nem erre gondoltam. Hanem inkább azért, mert kíváncsi vagyok rá, hogy tudjátok-e, hogy sok fiú mekkora erőfeszítéseket tesz azért, hogy barátnője lehessen.Mindig panaszoljátok, hogy a mai srácoknak már nem is kell küzdeni és nem is akarnak értetek harcolni, de szerintem nem vagytok tisztában azzal, hogy ez mennyire nem így van és nem feltétlenül csak a ledöntésetek a cél. Szóval, gondoltátok volna?
2010. szept. 14. 17:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
persze, szerintem manapság minden kicsit is csinosabb csaj megtapasztalja, hogy küzdenek érte a pasik, ez nem újdonság. pont ezért olyan nagyképűek. hiába, a nő a legkelendőbb árucikk. csak az a baj, hogy a legtöbb csaj ki is röhögi ezeket a teperő, megfelelni vágyó skacokat
2010. szept. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

A legtöbb csaj? Én úgy tudom, hogy azért eléggé sikeresek.

Ha egy lány pedig reménytelen eset, azzal nem is foglalkoznak, hanem villámgyorsan túllépnek rajta és mennek a következőhöz.

2010. szept. 15. 10:25
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát épp ez az, kábé ennyi értelme van a PUA tanfolyamnak, amit fél oldalban össze lehet foglalni: vagyis hogyan állapítsd meg, hogy egy nőnek bejössz vagy nem. Ezután tök mindegy, mit csinálsz, mert ha külsőre bejössz neki, akkor így is úgy is bejössz, ha meg nem, akkor meg bármit csinálsz, nem fogod érdekelni. Ennyit elég tudni, megkeresni a feléd jelző csajokat, utána eszkaláció és megvan. Ez kábé öt sorban összefoglalható.


A sikerességükről: amit én láttam, az az, hogyha egy srác jól néz ki, az így is úgy is sikeres lett volna jó nőknél, a PUA-któl maximum elsajátította, hogy kell kiszűrni, hogy melyik nőnek tetszik, és azoknál próbálkozik, ezért sikeresebb. (De ehhez nem kell többszázezres tanfolyam, elég csak alap testbeszédet ismerni).

Aki meg szarul néz ki / alacsony / ronda stb. annak rendes külsejű nője ezután se lett, maximum kicsivel több szar nőt dughat meg, és belőlük válogathat.

2010. szept. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2010. szept. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!