Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, volt már, hogy beleolv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már, hogy beleolvastatok néhány csajozós oldalba?

Figyelt kérdés
Nem azért, mert leszbikusok lennétek, nem erre gondoltam. Hanem inkább azért, mert kíváncsi vagyok rá, hogy tudjátok-e, hogy sok fiú mekkora erőfeszítéseket tesz azért, hogy barátnője lehessen.Mindig panaszoljátok, hogy a mai srácoknak már nem is kell küzdeni és nem is akarnak értetek harcolni, de szerintem nem vagytok tisztában azzal, hogy ez mennyire nem így van és nem feltétlenül csak a ledöntésetek a cél. Szóval, gondoltátok volna?
2010. szept. 14. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
És ha jobban belegondoltok, lányok, rájöttök, hogy milyen abszurd, hogy már ezt is tanítani kell...
2010. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megtettem már. Nagyon jókat röhögtem.
2010. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Például mi volt az, ami olyan nevettető volt? Kíváncsi vagyok.
2010. szept. 14. 17:50
 4/14 anonim ***** válasza:

én még életemben nem hallottam csajozós oldalról. linkelj be egyet, hogy tudjam miről beszélsz.

köszi

L/18

2010. szept. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2010. szept. 14. 18:09
 6/14 anonim ***** válasza:

Én is beleolvastam már egy-két ilyen oldalba, a kíváncsiság miatt, és voltak részek amiken nagyokat nevettem, de voltak olyanok is amiken meglepődtem: wáow ez tényleg így van!

18L

2010. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
meksz celluksz
2010. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Na, ezen a belinkelt oldalon is vannak vicces részek :):):)
2010. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ja, külföldi PUA-sokat sokat olvastam (Strauss, Mistery etc.), az érdekes volt, főleg az evolúciós pszichológiai rész. De ezeken a magyar utánzatokon jó nagyokat röhögtem. Nagyjából egy oldalban össze lehet foglalni, amit érdemes tudni és felismerni, hogy sikeresebb legyen egy srác a nőknél, a többi rizsa.

De persze lehet a végtelenségig ragozni, és elkérni érte a súlyos pénzeket. Ja, ez a Meksz Celluksz gyerek nagyon nyominger figura, kiráz tőle a hideg.


21 / L

2010. szept. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy meg Kérdező, nagyon férfiatlan viselkedés a hős, női szívekért küzdő mártír szerepében tetszelegni. Dehogy a barátnőért küzdenek a PUÁ-s nyomoroncok, hanem azért, hogy a farkukat tartósan mártogathassák pinába. Nem kell tőle elájulni, puszta önzés. Ezzel persze nincsen baj, csak ne úgy add elő, mintha valami ez a hőstett a nőkről vagy a szerelemről szólna, mert nem arról szól.
2010. szept. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!