Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen férfi vonzó számodra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi vonzó számodra?

Figyelt kérdés

Hölgyeim! A kérdés önökhöz, hozzátok szól! ;)


Hogyan jár egy vonzó férfi, hogyan néz ki, hogyan viselkedik?


Laza, feszes, izmos vagy cingárabb? Sportos vagy mackós? Hosszú haj vagy esetleg rövid, katonás haj? Illedelmes vagy nagyképű, aki lekoptat? (a tiltott gyümölcs elv...) Minden tudni akarok, hogy mi erről a véleményetek!


Üdv

Dávid 18/F


2010. szept. 14. 17:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nekem az tetszik ha aranyos feje van, vékony (ne legyen izmos), kedves, ha érezteti velem h különleges vagyok, nem kell h menő legyen, de ne legyen nyomorék aki nem mer lépni, legyen határozott, ne legyen bulizós és imádjon:D


16/L

2010. szept. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ne legyen izomagy és bunkó sem, legyen őszinte, de nem legyen kétszínű sem....ezek alapok
2010. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kulsore nincsenek komoly kritériumaim.Legyen ápolt, rendezett kulseju, ne túl extrém kinézetu. A magas barna hajú férfiakat szeretem de szinte bármilyen típusú férfiba bele tudok szeretni ha megvan a kello kisugárzása. Ne legyen nálam sokkal idosebb,nem apapotlékot keresek de fiatalabb se. Hasonlo nézetei legyenek mint nekem, lehetoleg káros szenvedélyektol mentes. Soha nem az átlag gondolkodású emberek vonzottak,legyen benne valami kulonleges.Mna a párom tokéletesen teljesíti minden elvárásomat:-))
2010. szept. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!