Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen férfi vonzó számodra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfi vonzó számodra?

Figyelt kérdés

Hölgyeim! A kérdés önökhöz, hozzátok szól! ;)


Hogyan jár egy vonzó férfi, hogyan néz ki, hogyan viselkedik?


Laza, feszes, izmos vagy cingárabb? Sportos vagy mackós? Hosszú haj vagy esetleg rövid, katonás haj? Illedelmes vagy nagyképű, aki lekoptat? (a tiltott gyümölcs elv...) Minden tudni akarok, hogy mi erről a véleményetek!


Üdv

Dávid 18/F


2010. szept. 14. 17:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

sötét bőr,szőke vagy fekete haj. magas.


ne fusson utánnam mert az egy idő után unalmas. legyen vicces, találékony ...


17/L

2010. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
2010. szept. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más az ideálja!:)

Nekem pl: barna rövid haj, ne legyen túl izmos de azért legyen rajta valami, ne a mai divatként öltözzön hanem úgy ahogy ő jónak látja, legyen figyelmes de ne vigye túlzásba, ne legyen nagyon romantikus, ne legyen nyálas de ha olyana van legyen bújós (csak ne társaságba), mindig legyen saját véleménye, legyen saját baráti köre és ne fusson utánnam úgy mint egy pincsikutya:) ennyi L/17

2010. szept. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Először is ne legyen beképzelt vagyis h "én vagyok a valaki". Legyen udvarias és türelmes a növel/lánnyal. Én kimondottan nem szeretem a nagyon kigyúrt pasikat,egy kicsi elmegy de a nagy izom nekem már nem szép. Ne legyen nádszál:),de ez függ a génektől is. Nálam mindenképp a rövid haj a nyerő, de Nem a kopasz. Nekem kimondottan tetszenek a kék szemű pasik. De azt sose felejtsük el, h nem minden a külső. Nagyjából mindenre válaszoltam, remélem hasznosak. Ez csak az én véleményem. Ja az őszinteség kimaradt.
2010. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

legyen férfi,viselkedjen úgy,TISZTELJEN,bánjon velem nőként,ez az alap,legyen humoros,érzéki a szexben,néha lepjen meg:)

Ő kicsit macis,de izmos is,eddig nem vonzódtam az ilyen kinézetű pasikhoz,de mióta ő van...meg kell,hogy mondjam,jobban felizgat még a gondolata is,mint eddig bárki másé,vagy épp egy "tökéletes"alkatú pasié.....de,ez azt hiszem a szerelem:)

Lehessen vele beszélgetni,legyen komunikatív és készséges!

Az én párom ilyen,ÉS IMÁDOM

2010. szept. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


További hölgyek hozzászólásait várom még! ;) Hajrá! :)

2010. szept. 14. 18:25
 7/13 anonim ***** válasza:
Én pont olyan vagyok mint amit a 17:46-os leírt, még se kellek a kutyának se. Tök szopás:D
2010. szept. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hmmm,nem olyan régen bejöttek a félhosszú szőke és barna hajúak,most már úgy vagyok vele,hogy mindegy ez.Viszont a kék és zöld szeműek az ideáljaim,barna szeműek annyira nem jönnek be,persze ha minden másban az ideálom,akkor az sem zavar.:)Legyen egy picit izmos,de ne kigyúrt,nem is olyan rég a magasabb srácok jöttek be,de az utolsó ember az életemben alacsony volt (4 centivel volt magasabb mint én :) ) és rájöttem,hogy vannak előnyei az egyforma magasságnak. :) Aztán ennyit is a külsőről,egyszóval mindegy milyen,csak fogjon meg benne valami..A szemekért rajongok. :)

Belső tulajdonságok..Legyen azért valamennyire romantikus,fogadja el a dolgaim,ne zavarja,hogy a hétvégén 90 perc csak a foci az életemben,ne próbáljon megváltoztatni-én se tenném ezt senkivel,szeressen engem (ez alap dolog persze),legyen őszinte,jófej,tudja megnevettetni az embert,érezzem magam vele jól,legyen hűséges és odaadó,gyerekszerető(ha már gyermekgondozónak tanulok :)),legyen kreatív mondjuk programok szervezésél,szeressen sétálgatni,és mivel imádok korizni,nem hátrány ha ő is tud és szeret is,de ez mindegy azért..jól csókoljon és jó legyen az ágyba,mert ezek is fontosak egy kapcsolatban.

18/L

2010. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nehéz kérdés...az a lényeg,h természetesen viselkedjen: ne úgy járjon,beszéljen,öltözködjön stb. ahogyan a kedvenc sztárja,focistája,a barátai,hanem ahogy NEKI a legjobb,ami tényleg Ő.Ha valaki pózokat vesz fel,az feltűnő,és taszító. Ha deszkás ne járjon öltönyben,ha tetszik neki a raszta haj viseljen olyat,ha csendes természetű, akkor ne próbálja a nagyhangú haverokat utánozni...mert ha a külseje,viselkedése összhangban van a valódi természetével,akkor valószínűbb,h olyan csajjal jön össze,akivel hasonló a gondolkodásuk,érzésviláguk.
2010. szept. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok hölgyeim! :)


Köszönöm szépen a válaszaitokat, számításaim bejöttek - mindenki különböző, ugye milyen újat mondtam ezzel? :D


Leírnám, hogy én milyen vagyok körülbelül, de félreértés ne essék még véletlenül sem reklámozom magam, mivel boldog párkapcsolatban élek fél éve. :)


Külsőre:


180 cm magas

sportos testalkat (80-85kg, változó)

karatézom és rendszeresen futok, s néha a súlyzókat is emelgetem, de csak abszolút hobbi szinten (mondhatni szintentartás képp)

rövid szőkésbarna hajam van (a naptól általában kivilágosodik, kisfiúként szinte szőke voltam)

valamint barna szemeim, melyek barátnőm szerint "bociszemek" (s néha zöldes árnyalatot kapnak)

arcszőrzetet nem hordok, bár néha eléggé kisfiúsnak érzem magam emiatt



(egyesek szerint a fenekem is formás.. :P bár ebben nem tudok véleményt mondani sajnos :D)



Belsőre:


általában:


rendkívül változékony hangulatom van

általában jobban preferálom az állatokat, mint az embereket (szerintem ez érthető is)

rendkívül imádom a természetet, minden mennyiségben (szeretem az esőt, a napsütést, a szelet, a villámokat, a mennydörgést, szeretem a faleveleket, a gyepet, mindent mindent mindent!!)

vannak dolgok, melyek nagyon érzékenyen érintenek, s nem szégyellem, de tudok sírni is - bár barátnőmön kívül senki előtt nem sírtam még... :)

néha verseket és történeteket írok, valamint rendszeresen blogolok

szeretek olvasni, vannak terveim, céljaim

inkább család, mint karrier-centrikus vagyok

kevés ember tud a bizalmamba férkőzni, de aki ott van, azért tűzbe tenném a kezeimet


társaságban:


oroszlán csillagjegy, oroszlán aszcendenssel

a társaság nem veszi észre, de ha akarom egyik pillanatról a másikra a középpontba tudok kerülni,

tudom irányítani az embereket, tudok velük bánni, ismerem őket

nem szeretem, ha valaki túljátssza magát, s olyankor ezt ki is nyilvánítom...

ha igazán elengedem magam, akkor a buli tőlem *-os, de általában (pontosan az oroszlán mivoltom miatt) korlátozom magam, s próbálok a jó ízlés határain belül maradni minden téren


semmiféle drogot nem használok, de kipróbáltam már pár dolgot, melyeket nem bánok, mivel így el tudom mondani, s saját bőrömön tapasztaltam, hogy milyen rosszak (gondolok itt: alkohol, cigi, fű... mást nem szerencsére)

2010. szept. 16. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!