Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akit Tinderen ismertem meg. Külsőre nagyon bejön, viszont szegény elég butácska, helyesen írni abszolút nem tud, a gondolkodásunk is ég és föld. Belementem vele egy találkozóba, hátha élőben megnyerőbb lesz. Az ágyban végződött a randink, eszméletlen jót szexeltünk. Megmondtam neki, hogy nem szeretnék tartós kapcsolatot, azóta 6-szor találkoztunk, mindannyiszor szexeltünk. Kezd szerelmes lenni belém, szinte már könyörög, hogy próbáljuk meg. Én azonban nem tudnék ilyen intellektusú pasit felvállalni, szellemileg egyáltalán nem elégít ki, testileg viszont annál inkább.
2022. márc. 25. 16:49
 1/1 BohócKolbász ***** válasza:
Hát figyelj. Ha hosszú távon szellemileg nem jó partner de szexuálisan okés akkor maradhat a barátság extrákkal. Te mondtad nem akarsz komolyat. Erre jó. Ha neked ennél több kell akkor muszáj leépítened. Mielőtt féltékenykedni kezd meg zsarolni. Ismerkedj nyugodtan ettől függetlenül. De ha van szimpatikus ember akkor muszáj abbahagyni a digidugit!
2022. márc. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!