Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet normális fiúkkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok és nem találok párt magamnak. Valahogy mások lettek az emberi kapcsolatok, nem tudják értékelni a másikat.. Nincs olyan igényes hely,ahol adottak az ismerkedés feltételei? (Nem diszkóra gondolok)
2010. szept. 14. 03:36
 1/7 anonim ***** válasza:

ilyenkor? Én az esztergomi vonatot javaslom, arra leszek megtalálható az elkövetkezendő 1-2 órában.... :)

Bár kicsit fiatalabb vagyok nálad...

Melyik városban laksz? Honnan keresel párt?


25/f

2010. szept. 14. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Barátnővel mehetnél billiárdozni, vagy csocsózni.

Csocsózni sok pasi szeret, még a normálisabbak is :)

2010. szept. 14. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En 24 vagyok de en sem talalok normalis pasit.
2010. szept. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Én is 24 vagyok , és én nem is keresek pasit , mert már találtam 1 normális nőt .

Inkább rájuk bukom .

És a normális pasik nagy része már elkelt mint én is :)

(Ohh van itt EGO ezerrel:)

24/f

2010. szept. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én is egy normális pasi vagyok bár csak 20 éves és akiket eddig megismertem normális fiúkat azok mind elkeltek mint énis és mind olyan lánnyal vannak együtt aki nem érdemelné meg őket és azthiszem énis ebbe a szituba estem bele:S csak nehéz kiszállni így ha már 10 hónapja vele vagyok:S

Pedig szivesen ismerkednék korombeli normális lányokkal de nemteszem. optimista vagyok és várom a csodát hogy megváltozzon.

2010. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak mellékelünk egy csomag papír zsepit is, és alakítunk egy eszter láncot., mi normális, meg nem értett pasik..

Node, hülyeséget félrerakva, billiárd teljesen jó, igényesebb kávézók, teljesen jó, koncert úgy szintén. Meg lehet egyszerüen a metrón is ismerkedni ám.,

2010. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Morals ***** válasza:

Az igazság az, hogy az emberek mindig hülyék voltak, és manapság egyre hülyébbek. Ezért nehéz azoknak a párválasztás, akiknek még van némi agysejtje és tudják is használni.

Ha pasit akarsz magadnak, két úton járhatsz.

Vagy megtartod az elvárásaidat, vagy alább veszel.

Az elvárások lejjebb vitelét érdemes a korlátolt dolgoknál kezdeni: ismerkedhetsz fiatalabb fiúkkal is, vagy más városból. 30 évesen pl. sztem még egy 24-25 éves is simán belefér, tipikus női baromság állandóan idősebb pasi után vágyakozni, holott ez egy százezer éves beidegződés csupán.

Nekem 22 évesen volt 29 éves barátnőm is, igaz én más tészta vagyok, mint a legtöbb srác.

A másik út pedig az, hogy tartod a szintet, csak sokszor ez olyan, mint a lottó, elvégre magas, jóképű, szolidan izmos, jól szituált, hűséges, megbízható, romantikus, humoros és szingli pasi felbukkanására kb ezrelék esélyed van, ha egyáltalán épp összetalálkoztok! És ugye ha tetszel neki...;)

Egy szó, mint száz, minden a te fejedben dől el!

A helyszín bárhol lehet, mert minden típus függő és izlés kérdése. Ha okos fiúra vágysz, menj könyvtárba. Ha művészlelket, múzeumba vagy színházba, etc.,etc.

2010. szept. 16. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!