Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek? Mért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Mért nem vagyok népszerübb?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy én egy 16 éves srác vagyok, aki nem igazán népszerű a lányok körében. Túl nagy magabiztosságom sincs emiatt bár nem vagyok ronda (185cm, barna haj, barna szem, sportos alkat) de nem nagyon követem a mai trendet. Szóval nem nagyon követem a mai divatot (ink sportos cuccokat Adidas,Nike hordok) és bulizni sem járok. Egyrészt, mert edzés és suli miatt nem nagyon van időm de kedvem sincs túl sok. Nem értem mért nem bírnak a lányok: humoros vagyok jó fej, a társaságokban se visszahúzódó mindenkivel jól kijövök és én röhögtetem a népet... Van persze rossz tulajdonságom is tudom magamról főbbek h: kocka vagyok = / abbatudom hagyni nem vagyok függő de tény h a szabadidőm gép előtt töltöm. Valamint, hogy ha ideges vagyok bárkit vérig tudok sérteni amit később megbánok. Amúgy normális és udvarias srác vagyok de valahogy mégse tudok barátnőt szerezni. Aki nagyon megtetszik elutasít. Hogy lehetne népszerűbbnek lenni? Bulizni nemagyon szeretnék, egy olyan normális és szép lányt szeretnék aki elfogadna olyannak amilyen vagyok.
2010. szept. 14. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig bulikban nagyon jól lehet ismerkedni. Sosem értettem azokat, akik naphosszat edzésen vannak/tanulnak/kockulnak, és csodálkoznak hogy nem ők a társaság közepe. A ruha nem lényeg, vagyis a márka. A tanulás és az edzés jó dolog, de a kockulás helyett mehetnél szórakozni. A legtöbb lány nem az osztályban fog odamenni hogy ismerkedjen. Suliba tanulni jár az ember, edzésre edzeni, szórakozóhelyre meg ismerkedni.
2010. szept. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tudom hogy a netes ismerkedést sokan kizárják,de páraknak bejön,esetleg megpróbálhatnád. már csak azért,mert lehet találsz hasonló szituációban levő lányt,aki nem jár bulizni és nemtud így nagyon ismerkedni.
2010. szept. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

0:36os vagyok

ja és népszerű sztem azért nem lehet max mert nem lógsz az emberekkel suli után, ugye nem jártok bulizni, így más közös program sincs, csak az iskolához köt téged mindenki,más emlékek nagyon nincsenek együtt a többiekkel,amikről lehet sztorizni, stb

2010. szept. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is suliba járok én is járok edzésre én is szeretek gépezni de bakker hetente egyszer tok szakítani időt h elmenjek bulizni! Nem kell sokat innod senki sem kényszerít rá vagy nemtom mitől félsz. Szerezhetsz ott egy csomó havert, meg milliószor könnyebb csajozni is. Meg jó dolog gépezni de tök más ha elmész haverokkal csak úgy hülyülni dumálni csajozni mittudomén... kell az.


Az udvariasságot meg felejtsd el, arra semmi szükség. De a sértegetést is!

16/F

2010. szept. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem értek egyet az előttem szólóval. Ne felejtsd el az udvariasságot, mert ez manapság sajnos elég ritka, de ha valaki mégis udvarias pl. velem, én mindig kellemesen meglepődöm, és alapból egy jó ponttal indít:) Ha viszonylag normális lányokkal akarsz ismerkedni, próbáld ki a tánciskolát... Oda nem a tipikus "menő" lányok járnak általában:P
2010. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!