Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mért van ez lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ez lányok?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel 2 hete ismerkedtünk meg most csütörtökre beszéltünk randit amit ő mondott hogy ekkor legyen és haveromtól hallom vissza hogy egy másik sráccal kavart szerdán és utána valahogy el is ment tőle a kedvem. A kérdés csak az hogy direkt szeretitek átcseszni az ember fejét vagy csak úgy jön? 20/f
2011. nov. 11. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
direkt csak úgy jön..
2011. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez személyiségtől függ...
2011. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

őket hívják ribiknek...


ha találsz egy becsületes lányt, aki nem csak össze-vissza kavargatni akar, az biztos nem tenne ilyet. én is lány vagyok, nem tennék ilyet, mert utána biztos én érezném magam rosszul.

szerintem ne járjatok! (nem akarok beleszólni, mivel nem is ismerlek titeket, de az eddigi elmondtak alapján nekem egyáltalán nem szimpi a csaj)

2011. nov. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most ezt miért kérded? Te is megkúrtál volna egy másik lányt, ha szerdán odamegy hozzád, hogy azonnal kefélni akar. És azt ne mond, hogy nem így van. Mielőtt elkezdenél szidalmazni, hogy csak védem magunkat nőket, én is férfi vagyok, és én is jól megkúrtam volna szerdán a csajt, attól függetlenül, hogy másnap kivel mit beszéltünk meg
2011. nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, egy randira mondott igent, nem a házassági ajánlatodra.

Semmivel nem tartozik neked egy randin kívül.


Ha szeretnéd, hogy máshogy legyen, akkor tenned kell érte.


23F

2011. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!