Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Kezdenétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kezdenétek olyan pasival aki ronda mint a háború, viszont kiválóan keres mivel senior fejlesztő?

Figyelt kérdés

Tud kompenzálni egy csúnya ábrázatot az átlagot messze meghaladó anyagiak?


Bruttó 1,5 millió körül keres, tehát simán el tudna titeket tartani is ha nincs kedvetek nagyon dolgozni, vagy elég lenne mellette heti 10-20 órában dolgoztatni kedvtelésből.


Ha jönne a gyerekzsivaly, ömlene a még több pénz Orbán családi adókedvezménye miatt.


2022. márc. 23. 13:52
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
50%

#19

Nem kivételekről beszélgetünk, kicsihusi, hanem arról, ami a többségre jellemző.



Remélem, nem data scientist vagy. Ezzel a cherrypickinggel ciki lenne.

2022. márc. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem senior fejlesztokent a 1.5M brutto nem rossz fizu, de nem is kiugroan jo. Pesten megkeresheto barmelyik jol fizeto cegnel.


#Kerdezo: neked meg tegnap azt tudom mondani h tegnap rinyalt itt egy kiscsaj h a palija csak netto 200at keres es miert nem valt melot, meg vallal masodallast, merth o meg foallasu csaladanya akar lenni. Szerintem irjal neki...

2022. márc. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
31%
21: ja, bocs, ambiciózus emberekről beszélek ;)
2022. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
67%
A kérdező csak elméleti kérdésként tette fel, ő gyárban dolgozik minimálbérért. Persze lehet azóta változott, de az biztos, hogy nem fejlesztő és megközelítőleg se keres ennyit. Gondolom csak azt akarja látni, hogy ha lenne sok pénze, akkor már kellene a nőknek.
2022. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
#21, 23 Ha mar data science nyilvan az van, hogy nehez jo minosegu adatot talalni a temaban, bar a hays neha egesz jokat kozol. Viszont abban azert egyeterthetunk h pesten ha nem vagy hulye azert megiscsak az ambiciozus a top 25 percentilist celozza meg, na meg persze beralkudni tudni kell.
2022. márc. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
95%
Pár éves tapasztalattal már fel lehet hajtani 1.5 milliót, a férjem és az összes haverja is, akikkel együtt kezdett karriert, 5-6 ezer eurót keresnek, nettó. Igaz ők mind React, React Native
2022. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk aki euroban keresi a penzt az mas teszta es nem osszehasonlithato, persze tudom remoteban is lehet euroban penzt keresni...


En sem irom ide a fizumat, mert nem relevans mivel mar nem a pesti munkaeropiacon vagyok.

2022. márc. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Egy szóval se írtam hogy rólam van szó. Én 170 nettó körül kerestem legutóbb.

A nők sikítva menekülnek ha ezt meghallják.

2022. márc. 23. 15:32
 29/33 anonim ***** válasza:
53%

23

Egyszerűen csak nem mindenki akkora kurvą, mint te, édesem. Van, aki inkább alacsonyabb bérért elvállalja az érdekesebb projektet, amin többet tanulhat és magasabbrendű munkákat végezhet, mint egy droid. Ettől nem leszek kevésbé ambíciózus. Pusztán egy életszínvonal felett telibeszarom, hogy többet fizetnek, mert nem az az elsődleges szempont.


De neked jó pénz után loholást. Biztos klassz lehet.

2022. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolathoz szükséges számomra az is hogy külsőleg is megfogjon. Szóval nem, nem tudná kompenzálni.
2022. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!