Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Kezdenétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kezdenétek olyan pasival aki ronda mint a háború, viszont kiválóan keres mivel senior fejlesztő?

Figyelt kérdés

Tud kompenzálni egy csúnya ábrázatot az átlagot messze meghaladó anyagiak?


Bruttó 1,5 millió körül keres, tehát simán el tudna titeket tartani is ha nincs kedvetek nagyon dolgozni, vagy elég lenne mellette heti 10-20 órában dolgoztatni kedvtelésből.


Ha jönne a gyerekzsivaly, ömlene a még több pénz Orbán családi adókedvezménye miatt.


2022. márc. 23. 13:52
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
84%

Nem kösz, ha senior fejlesztői bérre van szükségem, egyszerűen csak leteszem a valagam tanulni és lehúzok 5+ évet a szakmában. És bumm, már enyém is a senior bér anélkül, hogy egyetlen faszt is leszoptam volna érte.


Lényegében azért választottam a tanulást, hogy ne kelljen vonzó partner és jó anyagi helyzet között választanom. Rám ez nem hat, főleg, hogy 2 év és elérem én is a senior szintet amúgy is.

2022. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Sosem számolok más pénzével, mert azt nem én kerestem meg.

És azért az is számít, hogy két ember között mennyire működik a kémia.

Egyébként egy senior fejlesztő meg nem egy h*lye ember, van annyi esze, hogy észreveszi, ha valaki csak a pénzéért "szereti".

Az már más kérdés, hogy saját elhatározásából mit ad a párjának vagy mit nem ad.

Amúgy Balázska, te mióta vagy senior fejlesztő? Vagy csak azért kérdezed, mert azt gondolod, hogy sok lóvéval mindent meg lehet venni?

Igaz, van olyan doktornő akinek erős gyomra van az ilyesmihez, bár az ő férje nem senior fejlesztő. :D

2022. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
balázska ahhoz ki is kellet volna járni. Pár éve emlékszem írtad , hogy belekezdtél az egyetembe de az alkohol problémáid miatt nem folytattad. Ha nem vagy buta mint a faék akkor képezd magad, és a mozgásra menj rá mert ebben a korban a diéta mit sem ér edzés nélkül.
2022. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Bocs, szeretem a munkám, jól is keresek, eszemben sincs otthon tespedni, és egy rakat gyereket sem akarok.
2022. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
75%
Nem nőként, de múltkor még alkesz voltál és kevesebb volt a fizetésed, mint nekem.
2022. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
35%

Senior fejlesztőként bruttó másfél milla csak?

Ha nettó lenne még oké, de aki senior fejlesztőként csak ennyit keres, az arról árulkodik hogy nem mer céget váltani, olyan helyet ahol nagyobb a fizetés és jobbak a juttatások.

Bocs hogy eltérek a kérdés témájától de eléggé benne vagyok az IT keresetek országos és külföldi fizetések témájában.

2022. márc. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
65%

16

Senior vagyok, még ennyit sem keresek. 900 a bruttóm. Lehet pofákat vágni meg fintorogni, hogy engem átvertek, de ennyit keresek és ennyit ajánlottak más helyen is.


Ha annyira benne lennél, tudnád, hogy rettenetesen cég-és munkakörfüggő az egész... Egy frontendes lényegesen kevesebbet keres, mint egy backendes a legtöbb helyen. És ez csak egy példa. Egy python dev ml területen könnyedén keres 2 milliót, egy tesztautomatizálónak sosem fognak ennyit fizetni azonos szinten. Mit fejleszt a delikvens egyáltalán? Melyik régióban dolgozik?


A kérdező hülye, de ezzel csak magadat égeted.

2022. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
47%
17. téged 2 helyen is átvertek
2022. márc. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó: képzeld van egy ismerősöm aki python automata tesztelő. Mo-n lakik, de egyéni vállalkozóként egy angol cégnek dolgozik és megkeres 3 milliót. De nem esett az ölébe a lehetőség, igenis fejlesztette magát, folyamatosan tanult, és a soft skillekre nagyon ráhajtott.
2022. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
83%
Az 1.5M bruttó nem triviális szerintem sem, persze van, aki bőven efelett keres bizonyos speciális területen vagy remote munkával, de átlagnak azért nem rossz ez a bér.
2022. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!