Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek mennyire jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire jön be ha egy közösségi oldalon ir nektek egy srác?

Figyelt kérdés
Nem a bunkó nyomulósra hanem kultúráltra gondolok!Amiben leirja hogy szeretne megismerni meg hasonlók
2010. szept. 12. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Semennyire mert amit ír abból nme tudhatom hogy kicsoda, milyen valójában és hogy néz ki. És először a külső, és csak aztána belső. Utána már fordítva. De eleve nem ismerkedek olyannak aki randa.
2010. szept. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Az elsőnek üzenem, hogy a szépség relatív.

Nem azért írok, mert ronda vagyok, hanem mert nagyon utálom az ilyeneket, mint amilyen te vagy.

Írni nem tudsz, jellemed nincs... gyakorlatilag genetikai hulladék vagy, de te nem ismerkedsz ronda emberekkel? Ne nevettess... :D

2010. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Másodiknak teljesen igaza van.
2010. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Szerintem nevetséges ha valaki tök ismeretlenül ír:S

Persze az már más ha ismered az emberkét:) Engem is megdobnak néha egy-egy levéllel...de nem értem őket mikor az ország másik feléről írja hogy szeretne megismerkedni,mindezt csak a külső alapján mondja:/

Ha pedig egy városban lakunk akkor a szemembe is mondhatja a dolgokat;)

2010. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nagyon nem jön be
2010. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség,lehet hogy 13 éves és pl.: 19 éves nőnek udvarol nemi élettel kapcs. ban....
2010. szept. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

22:09: Tök ismeretlenül... hallod, ez akkora hülyeség. :D


Ha ismer, mi a fészkes fenefrancnak akarna megismerni? Nem érzed kissé visszásnak ezt a kijelentést? :D


És úgy ám blokk a csajoknak üzenném, hogy így viszont elfelejthetik, hogy egy pasi majd udvarol nekik. Ilyen hozzáállással lehet nyugodtan maradni annál a módszernél, hogy a Ti hajtotok a pasira. ;)

2010. szept. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sztem lehet udvarolni közösségi oldalakon kívül is
2010. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem bejön..előbb utóbb úgyis taliznák vele és akkor kiderül h milyen is az ember:)
2010. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

22:29:

Persze, sőt. De ha már alapból így állnak a helyzethez, akkor mi van akkor, mikor egy tök idegen ember odamegy hozzájuk élőben? Aki még egy közösségi oldalon se képes egy ilyet kezelni az élőben is elküldi az illetőt a fenébe.

2010. szept. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!