Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pénteken randiztam egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénteken randiztam egy lánnyal, aznap még beszéltünk, hogy akkor jövőhéten ezt megismételjük, meg még szombaton délelőtt is beszéltünk, viszont amit írtam neki délelőtt csak beszívezte, és azóta nem írt. Akkor ezek szerint le akar koptatni?

Figyelt kérdés
2022. febr. 27. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Talán dolga van? Azért egy kicsit több türelmet :)
2022. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De közben például rakott fel képet Facebookra :D
2022. febr. 27. 11:55
 3/15 anonim ***** válasza:
Talonban tart.
2022. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

És? 🤣

Lehet olyat írtál amire nem tud mit írni

Vagy jelezte hogy latta És majd később ír

2022. febr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
(Egyébként vicces, hogy volt már pár hasonló kérdés fordított helyzettel és ott egyből minden nő a férfit szidta, hogy biztos más csajjal van és csak megakarja dugni a csajt. Most meg... Hirtelen szegény nem ér rá és egyebek? :D Szánalom, ami itt megy.)
2022. febr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Linkelnél egy ilyen kérdést kérlek ahol ez volt a szituáció?
2022. febr. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%

#2: az nem azt jelenti, hogy egy hosszabb beszélgeté sis belefér neki.

Szakadjatok már le az ember valagáról és hagyjátok a másikat levegőhöz jutni.

Ha valaki azt nyomozná, hogy csinálok a neten és számonkérné, az azonnal repülnne.

2022. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Annyit írj neki, hogy kövi héten ekkor és ekkor érnél rá ezt vagy azt csinálni. Szerintem.
2022. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
4%

Hülye nőkre ne hallgass. Ha oda van érted akkor folyamat írogat neked és találkozni akar. Látom például helyes pasi havereimhez hogy viszonyulnak a csajok, és bizony ha egy annyi írásodra, hogy "aha" nem válaszol az már nem sok jót jelent. Én is így szoktam lenni ezzel. De helyes pasi havereim még ha annyit írnak, hogy "aha", meg "jólvan" vagy csak mosoly hangulatjelet küld is mindig írnak a nők nekik, új témát vetnek fel, flörtöt kezdeményeznek.


Felejtsd el a nőt, csak nem akart megsérteni amiért nem jössz be neki és úgy akar lerázni, hogy ne legyen túl hirtelen, csak úgy tűnjön mintha magától elhalna a dolog, holott már más pasi farkán lovagol. A természetes szelekció brutális és kegyetlen, fel kell kötni a gatyát. Ha utódot szeretnél tanulj, vállalkozz, és találsz olyan nőt nehezen aki majd összeházasodik veled és gyereket szűl neked, de kívánni ő sem fog.

2022. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

7


Miért is, mert egyszerre 4-5 pasival írsz? :D Hát ezt bizony nem árt titokban tartani, mert rib,anc jelzőt megkapod. :D

2022. febr. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!