Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyik pillanatról a másikra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik pillanatról a másikra nem ír már?

Figyelt kérdés
Adott egy 26 éves fiatalember, aki közreműködőként jött el a munkahelyemre egy rendezvényre. A rendezvény végeztével még maradt beszélgetni velem 1 órát, majd elköszöntünk. Ezt követően bejelölt Facebookon. Írtam neki és elkezdtünk csetelni. Mint kiderült, mindkettőnk részéről iszonyat erős a szimpátia már az első pillantás óta. Már az első napokban tudtomra adta, mennyire megfogta a személyiségem és a kisugárzásom. Azóta 2 hét telt el és napi szinten sokat csetelünk. Elmondta, hogy már vannak érzései irántam. Én mindig pozitívan fogadtam a bókjait és én is biztosítottam róla, hogy hasonlóan érzek vele kapcsolatban. Már néhány nap után felhozta hogy eljönne hozzám, hogy találkozzunk, pedig 3 órányi távolságra él. Erre valószínűleg nem jól reagáltam, mert kicsit gyorsnak éreztem, hogy máris ennyit szeretne utazni értem. Telefonálni is szeretett volna egyszer, de én akkor nem voltam rá vevő, mert nem voltam olyan hangulatomban. Mindenesetre minden szépen alakult, tegnap még azt írta, a nap minden órájában rám gondol. Úgy éreztem a cseteléseinkből, teljesen belém bolondult. Erre hirtelen eltűnt. Tegnap este reagáltam egy kérdésére egy kérdéssel (semmi extra), és azóta nem válaszolt, ráadásul meg sem nézte. Pedig gyakran jelezte aktívnak a Messenger azóta is. Tudom, hogy sokat nyomkodja a telefonját munka közben is, úgyhogy nem tudom, miért nem ír. Éjszakába nyúlóan szoktunk csetelni egész napokon át, szóval ez tényleg egyik pillanatról a másikra történt. Mit gondoltok, ha később ír, kérdezzek rá, miért tartott ilyen sokáig?
2022. febr. 25. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze kerdezz ra, uldozd is el egybol.
2022. febr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem is csodálom, bármi komoly adódik, tali, akár egy telefonhivás egyből megvan mindenre a kifogásod. Ilyen nőket én is azonnal leépitek, kell a f.asznak az időhúzás, levegőben lógatás, bármikor megismerhet olyat akiben annyi szándék van mint benne, na vele együtt is lesz neked meg sir a szád majd és természetesen majd rá mutogatsz h ő miatta van, ő volt türelmetlen, jobb is h hanyagoltad, stb ismerjük ezeket a női szánalmakat. Ugyhogy ja ezt elcseszted sztem.
2022. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nem akar harmadik visszautasítást! Teljesen érthető.
2022. febr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Dolga van…?
2022. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!