Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi odáig van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi odáig van egy nőért az elmúlhat egyik pillanatról a másikra?

Figyelt kérdés

Roviden a sztori.

Ez a srác nagyon tetszik nekem.

Ismerkedett egy lánnyal egy darabig. Úgy beszélt róla, hogy ilyen vele még sosem történt, hogy ennyire klappoljon minden, nagyon tetszett neki külsőre is meg természetre is.


Itt en el is engedtem a dolgot. Viszont fulembe jutott mástól, hogy mar egyáltalán nem is beszélnek, mert a nő pipa lett valamin, de a férfi nem is probalta helyre hozni.

Nem értem, ha akkora volt a rajongás a nő irányába mar is elmúlt? Akkor nem is volt túl nagy?


2021. okt. 6. 17:48
 1/7 A kérdező kommentje:

Hogyhogy nem próbálta meg helyre hozni?


Kivancsi vagyok a velemenyetekre nem amiatt, mert tetszik nekem, csak nem értem.

2021. okt. 6. 17:49
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak ők ketten tudhatják, mi volt a vita tárgya. Lehet, hogy kiderült, annyira mégsem illenek össze. Ettől persze még szeretheti a másik lányt, te nem fogod jobban érdekelni, hiszen akkor veled lenne!...
2021. okt. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek, akik a legapróbb problémánál feladják. Én is belefutottam már.
2021. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Rómeó képes volt egyik pillanatról átváltani Rózáról Júliára, de nem úgy tűnik, hogy a te esetedben erről lenne szó. Ha neked dícsérte azt a csajt, akkor én a helyedben nem reménykednék semmiben.
2021. okt. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rómeó egy 13 éves hülyegyerek volt, nem felnőtt férfi.
2021. okt. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Simán ki lehet ábrándulni.
2021. okt. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
Ismerkedtek, magyarul nem ismerte még, simán kijöhetett közben olyan tulajdonsága, ami nem tetszett. Ráadásul még össze is vesztek. Miért ne ábrándíthatná ki? Itt a vége.
2021. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!