Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit hogyan csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hogyan csináljak?

Figyelt kérdés

Lesz egy randim egy nálam idősebb pasival.Nekem ez lesz az első randim az életemben.Miről beszélgessünk,mit hogyan csináljak.Nagyon izgulok,és nagyon félénk,meg csöndes vagyok.

15/L


2010. szept. 11. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
ne aggódj :D majd ketten megoldjátok :D minden jön magától
2010. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak attól félek,hogy nem tudok majd beszélgetni,mert annyira izgulok.
2010. szept. 11. 15:58
 3/4 anonim ***** válasza:
hát mikor nekem volt az első randim huuh magamra se ismertem kapkodtam össze-vissza beszéltem :O de visszagondolva vicces volt :D az a lényeg,hogy légy nyugodt és beszélj érthetően :) és nagyon fontos h önmagad légy :)
2010. szept. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kkzz ***** válasza:
Minden rendben lesz, ne izgulj! Most jobb? Nem, ugyanúgy izgulni fogsz. Szóval csak arra akartam kilyukadni, hogy hiába írunk bármit, nem sokat segít. Majd ha ott leszel a randin, rájössz, hogy kár izgulni, főleg, mert a srác is teljesen be lesz ijedve. Így van ez.
2010. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!