Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi rajongást vártok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi rajongást vártok el egy kezdődő kapcsolatban a férfitől?

Figyelt kérdés
Mennyit írogasson/hívjon a talik között?

ma 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Rajongást nem szeretnék. Naponta ír, de nem chatelünk egész nap. 2 naponta beszélünk telefonon hosszabb ideig.
ma 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

En szeretek mindennap kommunikalni, eleg esemenydus az eletem, szeretem megosztani a torteneseket.

Rajongast nem varok el, annyit csak, hogy egyenloek legyunk a kapcsolatban. A rajongas ezt kizarja.

ma 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szemelyes érdekel csak. Online kapcsolattartás nem.

Ha szemelyesen velem jmvan allandoan jelen van az életemben akkor az ugy jo. Amugy nem.

ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 hogy érted, hogy állandóan? Gondolom nem költöztök össze 2 randi után :D
ma 10:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Parom van amikor reggelente azzal ébreszt higy már nalam van lent vár a kocsiban vagy fel is jön.

Vagy pl végzek a mekoval es már ott is van.

Vagy napkozben behoz kaját.

Vagy amikor balheban voltam azonnal eljott a munkahelyerol is.

Ilyenek.

ma 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy pl athiv a munkahelyére is(vendeglatos es gyakran csak ulnek isznak a főnökkel kollegákkal meg zene van stb. Siman be is lehet menni hozzá velük lenni.

Vagy pl jön a mi rendezvenyunkre meg visz az övére.

Melo utan is mindig nalam van.

Ha beteg is jön es inkabb nálam vergodik.

Amikor szomoru vagyok is megjelenik.

Ilyenek

ma 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a rajongás mindig túlzás, a nők többsége ezt fojtogatónak éli meg, szerintem egy minimális józanság legalább kell
ma 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Nálam a fojtogató szint az a folyamatos írogatás a semmiről, volt olyan aki tényleg félóránként rámírt munkában, hogy mizu…hát mi lenne. Vagy mikor napjában 5x felhív és már tényleg a semmiről lehet csak beszélgetni :D De amúgy meg szeretem azt érezni, hogy a másik odavan értem. Legalább heti 3 tartalmas találkozó, 2-3 óránál tovább ne hagyjon válasz nélkül cseten, naponta-kétnaponta hívjon fel stb.

ma 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!