Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha cigizik a srác, akkor nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha cigizik a srác, akkor nem lesz számára taszító, ha tüzet kérek tőle? Mert, a legtöbb pasinál a cigi kizáró ok. =/ (amúgy nem dohányzom, csak alkalmanként)

Figyelt kérdés
2010. szept. 11. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam például nem okozna gondot mert én is cigizek, és nem zavar így, ha a b.nőm is cigizik.


Szóval szerintem nem...

2010. szept. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Ha a srác is cigizik, akk nem lesz gáz.


De ha nem bagózik, akkor bukta, mert aki nem dohányos, a legtöbbet taszítja az ilyen, ha valaki cigizik...


Én nem dohányzom, és nálam pl kizáró ok lenne, ha a pasi dohányozna.

18L

2010. szept. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 kkzz ***** válasza:
74%

"amúgy nem dohányzom, csak alkalmanként"


Persze, még. Most kéne abbahagynod, hogy ne tudj rászokni. Vagy már most sem megy? Mert akkor már most is függő vagy, hiába csak "alkalmanként" dohányzol.


Egyébként a képlet egyszerű, akik nem dohányoznak, azok nem véletlenül tesznek így: tudják, hogy semmiféle előnye sincs, ezért joggal taszítja őket az, ha valaki dohányzik.


Nálam például biztosan kizáró ok, ha a lány dohányos.

2010. szept. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Nálam egyből kizáró ok lenne ha egy csaj cigizne, mondjuk én nem cigizek.
2010. szept. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha mindketten cigiztek, akkor teljesen oké. Ha csak a csaj cigizne, az nálam kizáró ok.
2010. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
OFF: Hogy fel tudnak idegesíteni az ilyen posztok. Ha a lány (vagy fiú) kedves, rendes, okos és még szép is, akkor miért kizáró ok ha dohányzik? Ha valaki igazán megtetszik nektek, és egyszer meglátnátok, megtudnátok, hogy néha cigizik, akkor egyböl más után néztek, csak mert ö nem elég erös ahhoz, hogy leszokjon? Marhaság. Meg az is ha összejössz valakivel, és eltiltod a cigitöl.
2010. szept. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Igen, pontosan. Ha dohányzik egy lány - hiába kedves, csinos - , én továbbállok. Ha cigerettázik, akkor azt nehéz nem észrevenni, mielőtt a személyiségét megismered. Remélem, hamarosan betiltják a dohányzást a szórakozóhelyeken is.
2010. szept. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nem dohányzom. Nálam is kizáró ok lenne.. de: most is van egy lány aki közel áll a szívemhez, és ő cigizik. Ilyenkor már nem ez számít.
2010. szept. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát már elnézést, 14:08, de okos ember nem cigizik...


Én nem ítélem el ha valaki dohányzik, nagyon sok barátom van, aki rendszeresen füstöl, (fiúk lányok vegyesen) de még mondtam nekik hogy: Hé haver, nyomd már el.


Persze, ezen felül a "járás" sokkal bensőségesebb és kiegyensúlyozottabb kapcsolat, ezért Én személy szerint nem járnék olyan emberrel, aki cigizik.

2010. szept. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

előző vok



Úgyértem *Nem mondtam nekik hogy* X)


bocsi a kimaradásért :)

2010. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!