Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezd idegesíteni a pincér....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd idegesíteni a pincér. Hát normális az ilyen?!

Figyelt kérdés

Nos van egy sétálóutca ahol asztalkák meg székek is vannak lévén a háztömbben üzemelő presszó vagy micsoda az utcán is biztosít helyet a vendégeknek...no mindegy úgyis értitek.Én nap mint nap többször arra megyek el és a pincér egyszercsak leszólít hogy itt lakom e a közelben.Mondom igen(azt hittem ugyanis hogy azért kérdezi mert útbaigazítást akar melyik utca merre található)..De ő azzal folytatja hogy gondolta is hogy errefelé lakom mert gyakran lát engem itt elsétálni.

Na bumm...ha nem laknék a környéken és annak ellenére is elsétálnék a sétálóutcán akkor mi lenne?!

Mindenesetre ennek a röpke beszélgetésnek nem tulajdonítottam jelentőséget gondolván annyira unhatta magát az krapek hogy beszélhetnékje volt.De azóta többször rámköszönt már mikor újfent meglátott elhaladni.Nem értem minek mindez.Tán azt gondolja visszaköszönök vagy rendszeresen leállok beszélgetni mostantól?!

..ja és azt majdnem kifelejtettem a történetből hogy jómagam is fiú vagyok


2010. szept. 11. 13:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ebben nincs gáz, csak haverkodni akar... Én visszaköszönnék, 'oszt jól van...
2010. szept. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 kkzz ***** válasza:
60%

Már éppen kezdtem nem érteni hogy mi a baj azzal, hogy próbál ismerkedni, aztán jön az utolsó mondat. :D


Hú, öregem, ez több dolog miatt is elég gáz. Egyrészt, a csávó hatalmas búza. Ezt mondjuk egyszerű megoldani, ahogy fentebb is írták, legközelebb, mikor rádköszön, mondd neki hogy rohansz a barátnődhöz, nem érsz rá. A másik dolog viszont, hogy tényleg lehet benned valami olyan, amiről ő joggal feltételezi hogy te is homár vagy.

2010. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nagy dolog......

Csak azért, mert hozzád szólt egy fiú, még nem kell homokosnak nézni.



"Tán azt gondolja visszaköszönök vagy rendszeresen leállok beszélgetni mostantól?! "

Ugyan miért ne beszélgethetnél vele???

Vicc.....

2010. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy a pincérek, fodrászok, kertészek, ruhabolti eladók szakácsok mind melegek. (na jó ez csak sztereotípia)

Végig azt hittem hogy nő vagy. Minden esetre elég naiv.

2010. szept. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

nehogy leálj vele beszélni ember!!! ondolkodjál lehet hogy bevisz a wc be és megeröszakol!!! csak ordibáld neki oda hogy b*uzikkal nem foglalkozok amugy is sietek a csajomhoz...

ne ülj le vele beszélgetni ha nemis ismered akkor minek vele beszélgetni??

2010. szept. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

nem is fogok vele beszélgetni még a tisztázás miatt sem,

ha majd látványosan lesz@rom talán már abból rájön mi a szitu

2010. szept. 11. 22:49
 17/17 anonim ***** válasza:
ha nemjön rá akkor ordibáld el hogy ez buz*i vagy menny el arra haverokkal aztán égessétek le... olyan nincs hogy csak ismerkedni akar ez hülyeség én sosem szolitanék igy le senkit csak azért hogy több haverom legyen-.- a ha foglalkozol vele akkor mégjobban rádtapad szal haggyad. söt még rosszul is járhatsz vele mondjuk h ö hoz zavarba ha arra mész v kivel... koptasd le ugy hogy többet megse merjen szólalni.
2010. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!