Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezd idegesíteni a pincér....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd idegesíteni a pincér. Hát normális az ilyen?!

Figyelt kérdés

Nos van egy sétálóutca ahol asztalkák meg székek is vannak lévén a háztömbben üzemelő presszó vagy micsoda az utcán is biztosít helyet a vendégeknek...no mindegy úgyis értitek.Én nap mint nap többször arra megyek el és a pincér egyszercsak leszólít hogy itt lakom e a közelben.Mondom igen(azt hittem ugyanis hogy azért kérdezi mert útbaigazítást akar melyik utca merre található)..De ő azzal folytatja hogy gondolta is hogy errefelé lakom mert gyakran lát engem itt elsétálni.

Na bumm...ha nem laknék a környéken és annak ellenére is elsétálnék a sétálóutcán akkor mi lenne?!

Mindenesetre ennek a röpke beszélgetésnek nem tulajdonítottam jelentőséget gondolván annyira unhatta magát az krapek hogy beszélhetnékje volt.De azóta többször rámköszönt már mikor újfent meglátott elhaladni.Nem értem minek mindez.Tán azt gondolja visszaköszönök vagy rendszeresen leállok beszélgetni mostantól?!

..ja és azt majdnem kifelejtettem a történetből hogy jómagam is fiú vagyok


2010. szept. 11. 13:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Biztosan meleg, vagy biszex.Nem hiszem hogy csak heverkodni akarna, utalj rá finoman hogy van barátnőd, ha beszélgettek avgy hogy a csajok jönnek be.
2010. szept. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Add 1: Vagy meleg

Add 2: Unja magát, és nincs mivel foglalkozzon.

Add 3: Igyál meg vele 1 sört, és kérdezd meg mi baja. :)

2010. szept. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

Huhh..Ez durva:o Szegényke!

Szerintem ,ahogyaz 1.válaszoló írta, valahogy értesd meg vele, hogy a lányok érdekelnek téged.

Vagy mondjuk legközelebb menj el arrafele egy lánnyal, kézenfogva.

2010. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Hehe. Lehet, hogy búzának néz.

Legközelebb mondd meg neki, hogy te a lányokat szereted úgyhogy szakadjon le rólad. Már ha tényleg a lányokat szereted.

2010. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
mond neki azt hogy bocs rohanok a csajomhoz:D
2010. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%

Aki kurv@nak öltözik, ne csodálkozzon, ha megb@sszák!


De ez a mondás ebben a helyzetben így helyes:


Aki ktsögnek öltözik, ne csodálkozzon, ha buzínak nézik!

2010. szept. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

kérdeztem már ismerőseimet is hogy ővelük is szokott e így barátkozni a fazon-meghagyva rá a sanszot hogy csupán egy hihetetlenül közvetlen muksóról van szó és én vagyok olyan mint Móricka akinek minenről az jut az eszébe.

Mondták hogy őket nem szólítgatja le meg nem köszön nekik de szerintük homokos a csávó

Hát tényleg el tudna játszani egy bzit a filmekben amilyen hangja van-de jobban belegondolván komoly rá az esély hogy nem is kéne hozzá színészkednie

2010. szept. 11. 13:36
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem nézek ki amúgy bzinak

nincsenek rózsaszín ruháim nem sminkelem magam vagy ilyesmi, de "kedves" tőletek hogy bennem keresitek a hibát

2010. szept. 11. 13:39
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéld meg Vele, őszintén, és tisztázd a dolgokat.
2010. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Hát nem tudom...Valami bzis csak van rajtad,hogy veled akar ismerkedni..:s

De nem akarlak megbántani ezzel.

Szerintem beszéld meg vele valahogy. Vagy keress valahogy más útvonalat.:S

2010. szept. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!