Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin eljött értem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin eljött értem a reptérre. Komolyat akarhat? Csinálnátok ilyet?

Figyelt kérdés

Szóval 1 napi beszélgetés után feldobta az ötletet, hogy mi lenne, ha eljönne értem a reptérre, (szombat kora délután) és utána ebédelnénk. Gondoltam, tudom a teljes nevét, beszéltünk telefonon is, nyilvános helyen találkozunk, miért ne? A rendszámát gyorsan leírtam egy barátnőmnek mikor beszálltam. Gondoltam amúgy, ha gyanúsnak néz ki, majd visszautasítom a fuvart.


Nem így lett, pont úgy nézett ki, mint a képeken és nagyon kedves volt, kocsi ajtaját is nyitotta- csukta nekem, sokat nevettünk. Ebéd előtt még el kellett menni a lakásához, mert otthon hagyta a pénztárcáját… amíg felment érte addig egyedül maradtam az autóban - megkérdezte, szeretném- e használni a mosdót - , a telefonja ott maradt feloldva az autóban velem, mert navigáltunk ugye a reptérről, kocsi kulcs, minden. Nevettünk is, hogy most aztán megbízik ő is bennem. Minden rendben ment utána, haza is vitt, mármint hozzám.


Vasárnap nem keresett mondjuk… :D de válaszolt az Instagram történetemre, hogy jól nézek ki. Egyébként 4 éve egyedül van elvileg. Azt mondta, mikor kérdeztem, hogy a képek és a hangom alapján úgy tűnt, hogy megéri ez a “különleges randi”, a haverjai meg kérdezték, hogy jól nézek-e ki.


Szóval férfiak, ti csinálnátok ilyet? Ez azért fáradtság, nem?

Ő 34F


2022. febr. 14. 00:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

4 éve egyedül van, valószínű, hogy már igazán szeretne kapcsolatot. Mondjuk, ha ennyire rendes, kedves, úriember akkor kicsit gyanús, hogy ennyi ideje nincs.


Ha továbbra is minden jól megy, élvezd ki.

2022. febr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, számomra is gyanús…
2022. febr. 14. 00:30
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem kell félned tőle. Sok sikert 🤗
2022. febr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy! 😊 Legyen igazad!
2022. febr. 14. 00:31
 5/16 Noren1989 ***** válasza:
Igazi Richard Gere!
2022. febr. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

Lehet eddig nem talált szimpatikusabb nőt.

Nem kell azonnal lefeküdni

2022. febr. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon bejössz neki, az biztos.
2022. febr. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Jó kocsi és jó környéken lakik? Nem tűnt úgy, hogy akarta, hogy lásd?
2022. febr. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Férfiként.


- Simán elmegyek a reptére, vasúthoz, Balatonra, ha bejön a csaj.

- Simán fizetek benzint, kaját, bármit, mert tudom, hogy nincs ingyen punci + nem vagyok csicska incel.

- 8.-nál a pont. Ezt a trükköt én is használom. >:) Néha nem is kell tovább menni sehová.


DE!


Élvezd ki amíg tart, viszont arra figyelj, hogy "Jajj, otton maradt a tárcám, ciki, de kifizetnéd?" vagy "Felújítják a lakást, alhatok nálad pár napig?" vagy "Ó...az játékbaba...hát...az a haverom gyerekeé, kölcsön adtam neki a kocsit, mert..."!!! na ezek kamuk!

2022. febr. 14. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nektek (nőknek) mindig minden gyanús. Mondjuk ez tényleg az. 🤣
2022. febr. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!