Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérjem el az Msn címét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem el az Msn címét?

Figyelt kérdés
Ma látam a suliba egy lányt és szemeztünk aranyos lánynak tűnt szeretnémemgismerni de msnen előbb biztosabbnak érezném magam ha dumálnék vele.A szia szeretnékveled megismerkedni megadod az msncímed jó?vagymás esteleg:) lécci értelmes válaszokat
2010. szept. 11. 00:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lány vagyok igen, 18.

Félsz a barátnőitől? Attól, hogy kibeszélnek majd, vagy kinevetnek utánna? Ha jól nézel ki és menő vagy, akkor azért nem, ha pedig nem vagy menő, de cuki, akkor azért nem fog megtörténni. Am meg b*sszus :D te vagy a fiú. Legyél már bátrabb. Ha benne volt a szemezésben, akkor ha odamész, be is pisil a gyönyörűségtől, ha szépen nézel rá. Ne legyél betojva. Kicsit félni fog, hogy mi lesz majd...de utána rajtad múlik, hogy be tudod-e bizonyítani neki, hogy komolyan gondolod az egészet, komolyan veszed őt és egy édes pofi vagy ^^

Bátorság, kedves légy, természetes és minden ok lesz ;)

Vagy tudod mit? Menj úgy oda, hogy "Figyelj, ne haragudj, megadhatom az msn-címem?" És akkor nem elkérted, hanem megadtad. :D

2010. szept. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

előttem szólónak igaza van. legyél kicsit lazább, ne ez a görcsös szar, h szia tetszel add meg az msned stb.

odamész hozzájuk

sziasztok, épp nagyon sietek, ide irtam a papírra az msnem, este vegyél fel,na megyek is hali.


ha nem tetszel neki, sehogy se jön össze, ha viszont igen, akkor igy tuti.

amit én az évek alatt megtanultam: nem csajozni kell, lehetőséget kell adni a nőknek, hogy felszedjenek :P

2010. szept. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ez sima ügy:D facebookrol szedd le a cimét és vedd fel. aztmondod hogy ismerkedni szeretnél:D ez nagyon jól bevált nálam és ebböl következtetni tud hogy nem hülyeségböl vetted fel! csak érdeklödj iránta hogy tényleg ismerkedni akarsz mert ha csak annyit irsz hogy szia. akkor az nem ismerkedés és elástad magad.
2010. szept. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!:) főleg neked 00:41-es
2010. szept. 11. 14:09
 15/15 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem :)
2010. szept. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!