Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kérjem el az Msn címét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem el az Msn címét?

Figyelt kérdés
Ma látam a suliba egy lányt és szemeztünk aranyos lánynak tűnt szeretnémemgismerni de msnen előbb biztosabbnak érezném magam ha dumálnék vele.A szia szeretnékveled megismerkedni megadod az msncímed jó?vagymás esteleg:) lécci értelmes válaszokat
2010. szept. 11. 00:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
facebookon beszélj vele, vagy nézd le onnan az msncimét és vedd fel
2010. szept. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De csak simán vegyem fel?és mit modnok neki miért vettem fel?vagymogyam megneki hogymegszeretném ismerni?
2010. szept. 11. 00:05
 3/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. szept. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
17
2010. szept. 11. 00:05
 5/15 anonim ***** válasza:
facebookon chatelj :D aztán :D lyukadj ki odáig pl.: szar a face nem megyünk inkább msn-re v vmi??? és meg is van... :D :D
2010. szept. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hmm ez tökjó ötlet:) köszi:)
2010. szept. 11. 00:07
 7/15 anonim ***** válasza:
hát mondd meg neki, hogy szimpatikus, kedves lánynak tűnik, és szivesen megismernéd..:)
2010. szept. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

őőő...

Ha egy suliba jártok ugye.... akkor találj ki valami ürügyet...biztos van közös ismerősötök, közös tanárotok, vagy nem is tudom. Vagy ha sportol valamit, vagy valami szabadidős cuccot csinál, érdeklődj arról, vagy nemtom...

:D Szóval h legyen valami ürügy..és nehogy azt írd, hogy láttam h nagyon néééztéél blabla, mert ezt utáljuk!!!!!! Remélem segítettem^^

2010. szept. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
00:06-os király ;) :D
2010. szept. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

lányvagy?:). sulibaazabaj mindig barátnőjével ülnek:)

soha nincsegyedül úgy könyeblenne :D

2010. szept. 11. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!