Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes társkeresés, első randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresés, első randi?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most regiztem először ilyen helyre (21 éves vagyok) és megismerkedtem egy sráccal, már beszéltünk is skype-on, találkozni fogunk! A kérdésem az lenne, ezt hogy kell csinálni? Mert még nem láttam élőben soha, hogy legyen?


Tapasztalatokat kérek szépen!


Köszi


2010. szept. 10. 21:21
 1/10 Kamuuu ***** válasza:
Úgy mint 1 rendes randi viselkedj normálisan és csináljátok a dolgotokat:D
2010. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul fogalmaztam... Úgy értem, hogy beszéljük meg a találkozást? Hogy ismerjük fel egymást? Ezt hogy szokták?
2010. szept. 10. 21:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Skype...gyorsan csináljatok képet, aztán látjátok egymást. Ha nem szeretnétek, akkor megbeszélitek, hogy ki miben, lesz, meg pl. azt, hogy a "Rossmann" előtt fogok állni...
2010. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jézusom de ez olyan szánalmas... vagy csak én látom így?
2010. szept. 10. 21:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor hívd majd fel és kész...
2010. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát nem mondom, hogy szánalmas, de nem is a legjobb módszer...
2010. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet az én felfogásommal van a baj, de képeket láttatok már egymásról? Én enélkül nem mennék bele, semmiképp.

Egyszer kezdő koromban megtettem...és egy nagy ogre-vel találkoztam...gáz volt, de azért beszélgettem vele kicsit.

2010. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
persze láttunk :) úgy én sem mennék bele, még skípe nélkül, "normál" képpel sem!
2010. szept. 10. 21:28
 9/10 A kérdező kommentje:
ok rendben. És ha nem "jövünk ki" jól, az mennyire ciki? Ilyenkor hogy adjam a tudtára? Mert azért ez mégis egész más műfaj...
2010. szept. 10. 21:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Végigcsinálod a randit. És a végn elhívod kövi randira, vagy elmondod, hogy nem érzel különösebb dolgokat iránta, de még beszélgethettek stb stb...
2010. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!