Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, szerintetek hol találhatnék ilyen lányt?

Figyelt kérdés
16/f vagyok, barátnőm még nem volt, mivel én egy normális lányt szeretnék, és nem 1 hónapig szeretnék vele együtt lenni, nem olyat keresek, aki minden hétvégén mással fekszik le, nem vagyok bulizós típus, de persze 1-2 alkalom simán belefér, ma beszéltem egyik lány ismerősömmel, ő is mondta, hogy igazán olyan lány illene hozzám aki ,szép, és nem olyan mint amiket említettem fent, persze vannak ilyen lányok, ( nem általánosítani akarok, se megsérteni senkit) de vagy molettebbek, vagy pedig nem jönnek be, most nem akarok nagyon szép lányt, de értitek... buliba nem akarok ismerkedni, se neten, most akkor hol lehetne rá lehetőségem?
2010. szept. 10. 21:08
1 2
 11/18 anonim válasza:
75%

Egy kicsit nagyok az elvárásaid..én sem vagyok pont tökéletes alakú,de nem is vagyok kövér..sok fiú az olyan lányokat szereti,akiken van mit fogni..és sokan azt is mondják,hogy velük AZ is jobb..

Tudom,hogy a mai világban,a legtöbb fiú csak a kinézetet nézi,de akkor meg ne dumáljanak már,hogy az a h**e pi**a átvágta..-.-

Szerintem igazán megpróbálhatnád egy molett csajszival is..lehet,hogy többet ér mint egy pálcika..-.-

2010. szept. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 klon ***** válasza:
Ha rám hallgatsz,ennyi idősen nem erőlteted a komoly kapcsolatot.ÉLJ DE ÉSSZEL.Buliz, csajoz ,ahol tudsz.A helyszín lényegtelen...
2010. szept. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
menny be a lány WC-be és írd ki az egyik fülke falára hogy milyen csajt keresel és írd elá a telefonszámodat...ajánlott a vastag alkoholos filc...szarral semmi képp ne írd fel
2010. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

21:43-as valaszolo...!!!

En is eppen olyan vagyok mint te es van egy csomo hozzank hasonlo csaj...Keresni nem kell oket mert majd elobukkanak egyszer valahol...Am jo latni, hogy meg vannak ilyen normalis fiuk es lanyok is...

2010. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kár h nem akarsz neten ismerkedni:)
2010. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Van ilyen lány, de ő is ugyanolyan otthonűlős visszahűzódó csöndes lehet, mint te. Interneten találhatsz ilyet máshol nem nagyon.
2010. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Veky ***** válasza:
találd fel magad...
2010. szept. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

21:10


Elsőnek üzenem, hogy sajnállak, hogy te nem ismersz ilyen lányokat, és azt hiszed, nincsenek is ilyenek. És fiú vagyok, de sok ilyen lányt ismerek, aki szép, kedves és normálisan lehet vele beszélgetni, együtt lenni. Többek között a barátnőm és az ő barátnői is hasonlók. Mondjuk én vidéki vagyok, lehet Pesten ez máshogy van, de biztosan mondhatom, hogy vannak olyan lányok, amilyet a kérdező keres.


Kérdező, te meg ne legyél ennyire finnyás. Ha az a lány nem annyira csinos, attól még lehet szeretni, boldog lenni vele.

2010. szept. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!