Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, szerintetek hol találhatnék ilyen lányt?

Figyelt kérdés
16/f vagyok, barátnőm még nem volt, mivel én egy normális lányt szeretnék, és nem 1 hónapig szeretnék vele együtt lenni, nem olyat keresek, aki minden hétvégén mással fekszik le, nem vagyok bulizós típus, de persze 1-2 alkalom simán belefér, ma beszéltem egyik lány ismerősömmel, ő is mondta, hogy igazán olyan lány illene hozzám aki ,szép, és nem olyan mint amiket említettem fent, persze vannak ilyen lányok, ( nem általánosítani akarok, se megsérteni senkit) de vagy molettebbek, vagy pedig nem jönnek be, most nem akarok nagyon szép lányt, de értitek... buliba nem akarok ismerkedni, se neten, most akkor hol lehetne rá lehetőségem?
2010. szept. 10. 21:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
EMber te nem vagy normális. Ilyen lány egy személyben sajnos már nincs a világon. Le vagy maradva 200 évvel. És nem érdekel hogy megsértödtetek csajok :P
2010. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Iskolában, utcán, tanfolyamokon, kávézókban, buszon, váróteremben. Nem tudok Anonim Normálislányok Klubjáról. Találd fel magad...


Első: Pedig de. Bőven.

2010. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
De igen van. Én:);)
2010. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Rengeteg ilyen lány van. Úgyhogy mindenkinek üzenem, hogy tessék kimozdulni otthonról, hogy az ilyen emberkék találkozzanak is, ne csak folyton nyavalyogjanak a gyik-en.
2010. szept. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

De van. én pl ilyen vagyok. Nem vagyok nagy bulizós de egyszer kétszer oké. Gyűlölöm az olyan "lányokat" akik játszák a fejüket mekkora jó csajok midnehéten másik...Undorító lábtörlők.


De (mondjuk csak a saját nevemben ebszélek) az a "hátulütője", hogy iszonyatos sok törődésre van szükség, és szeretetre. Legalábbis nálam. Mostani kapcsoaltomban ez kb már sehol nincs.:(

2010. szept. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
1 éve lett vége a 8 éves kapcsimnak(elsö szerelem).én kimozdulok meg keresgélek,de semmi. nem találok rendes lányokat. ne legyen plaza cicca deee áhhh mind1 ...bonyolult ez
2010. szept. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
káár h neten nem akarsz ismerkedni..:P 14/l
2010. szept. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
egyébként az szokott lenni,hogy a molettebbek lefogynak,a csúnyácskák megszépülnek,ha te, mint aki normális fiúnak tartod magad,érdeklődsz irántuk
2010. szept. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát figyelj, ki kell mozulni, sajnos nincs ráírva senkire,h rendes lány vagyok, ribanc vagyok stb.......

Menj cukrázdába, teaházba, meg iylen nyugisabb helyekre.

Az iylen helyeket átlagban kerülik a ribancok.

19L

2010. szept. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Csodakszol ,hogy nm talalsz magadnak ilyen lanyt?...,,de vagy molettebbek, vagy pedig nem jönnek be''!!! Ilyen hozzaalassal ,hogy akarsz talalni magadnak egy rendes megerto tarsat? Hat ha dundibb a csaj az miert nem jo neked? Hidd el nekem hamarabb megcsalhat egy kis sovanyocska ,mert mikor a fiuk flortolgetnek vele,ugy erzi az ove a vilag. persze tisztelet a kivetel. Attol,hogy egy csaj dundibb,nem azt jelenti h nem vonzo... Keressd meg az olyan csajokban a jot,es meglattod tobbet ersz,mind barki massal. Vagy nem jonnek be...hat nem tudom. Egy kicsit valogatos vagy,inkabb tedd ezt felre es probald meg azzal a csajjal akit azt hiszed h enm menne,majd meglattod...
2010. szept. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!