Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet lenne egy youtube...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne egy youtube csatorna ami MGTOW témákkal foglalkozik és népszerűsíti ezt a mozgalmat?

Figyelt kérdés
[link]
2022. febr. 8. 19:49
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
90%

"kevesebb férfi közül válogathatnak"


Az incelek alapból nem voltak a válogatás közt.

2022. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
85%

20-as neeeee 🤣🤣🤣🤣


Tökéletesen megfogtad az esszenciáját. Azt hiszi, lehozzák az újságok, hogy valami nem érdekli.

2022. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a kérdésem, amit a 20as ír! Erre komolyan várom a választ
2022. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%

Sajnos azt kell mondjam, a válaszok semmivel sem kevésbé undorítóak, mint a kérdező nőellenessége.


Egyébként én is azt vettem észre, hogy a nők nagyon hozzá vannak szokva / szoktatva ahhoz, hogy elég csak visszaverniük a fényt és máris mindenki el van tőlük ájulva és ha valaki nem illeszkedik ebbe a képbe, az döbbenetet vált ki bennük. "Itt vagyok, punci van a lábam között, miért nem tudlak befolyásolni?"

2022. febr. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
82%

24

Nem! A nő olyankor továbbáll! Van ezer masik

2022. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
87%

Belőlem az váltja ki a döbbenetet, hogy ezt miért kell bejelenteni. Én kivettem a tejtermékeket az étrendemből, ezt nem közöltem senkivel, nem írtam róla fórumokra, nem csatlakoztam semmihez.


Ami még egy csavar a kérdező esetében, hogy teljesen mindegy, hogy őt érdeklik a nők vagy nem, mert a nőket ő nem érdekli semmiféleképpen.


Olvastam régen, azt sem tudom, mi volt, az rémlik, hogy versbe van szedve. Aki tudja, mi ez, annak örök hálám. A sztoriban volt egy csúnya nő, aki elzárkózott a férfiakkal való ismerkedéstől, és ez a tipikus frigid szentfazék karakter volt. És nagyra volt magával, hogy nem pasizik. És valami olyasmit mondtak neki, hogy nem erény az, amit nem fenyeget veszély. Tehát nem az ő érdeme, hogy nem kell a pasiknak. Ugyanez van Balázzsal.


Mintha kiírnám, hogy tudjátok mit? Nem megyek Amerikába Navy SEAL-nek.

2022. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
83%

8#

Tudom most kéne annak a résznek jönnie, hogy Balázs kérlek ne teeeddd.. nem fogjuk bírni nélküled mi nők😪

De elfogadjuk, és megértjük a döntésedet.

2022. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 FoxtrotLidérc ***** válasza:
78%
Balázsom: Ha adhatok egy ötletet: Olyan csatorna kellene, ami részletesen bemutatja, hogy a párkapcsolatokat milyen viselkedésformák építik, és milyenek rombolják. És akkor mondjuk... Lehetne erről pszichológusokkal/párterapeutákkal vitaestet tartani streamelve. :))) Oké, lehet foglalkozni a MGTOW-val is, de csak eköré lehetetlen felépíteni egy tartalmas csatornát. Nem elég egy aspektust, egynézőpontot bemutatni, mert az IGAZSÁG objektív, és sokrétű.
2022. febr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
70%

Bazsi, el kellene már dönteni, hogy incel vagy, vagy MGTOW!


Már csak azt hiányzik amúgy, hogy most már MGTOW-os kérdések is legyenek.... :D

2022. febr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
70%

"Mi viszont folytatjuk a forradalmunkat."


Hajrá, Petőfi! :D

2022. febr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!