Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet lenne egy youtube...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne egy youtube csatorna ami MGTOW témákkal foglalkozik és népszerűsíti ezt a mozgalmat?

Figyelt kérdés
[link]
2022. febr. 8. 19:49
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Simán lehet nevezni forradalomnak azt amikor a férfi rájön hogy nem kell hogy az egész élete a nőknek való megfelelésről szóljon.


Mióta MGTOW vagyok, én szellemileg szárnyalok.

2022. febr. 8. 20:59
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
11# Egy épeszű ember soha nem is gondolja azt, hogy az élete kizárólag a nőknek való megfelelésről kell, hogy szóljon. Az egész mgtow egy műdráma. Mit forradalmasítasz? Hogy rájöttél arra, ami minden normális embernek alap?
2022. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
12: arra jöttem rá hogy ti nők nem a világ közepe vagytok. Olyan tudatállapotban vagyok most hogyha ráznád magad bugyiba előttem félmeztelenül, odébb tennélek és leülnék a gépem elé inkább..
2022. febr. 8. 21:03
 14/38 anonim ***** válasza:
82%
nem szeretem a pokémont.
2022. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
67%
ha anyukád táncolna előtted bugyiban abba azonnal bele raknád, ugyi?
2022. febr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
15: sokkoló egy szabad férfi számotokra ugye? aki felett nincs hatalmatok. nem érdekel a punciszag, hidegen hagytok.
2022. febr. 8. 21:13
 17/38 anonim ***** válasza:
90%

13

Igen, ezt hivjak bipoláris zavarnak!

Mert holnap meg azt fogod kiirni, hogy nő kell, de azonnal!!! Termeszetesen szexualisan tapasztalt, de minimum szűz, fiatal, es vékony! Ja es hogy gyereket akarsz!

2022. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként kérdezem tőled és nem provokálni akarlak? Mi tesz téged boldoggá? Mit szeretsz szívesen csinálni? Miben tudnál kiteljesedni?
2022. febr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
83%
engem nem érdekel csak ne csinálj kistesót magadnak.
2022. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
36%

16

Engem ez miért sokkolna!?

Mármint, kicsit olyan vagy, mint a South Parkban Butters, aki káoszorofesszorként összecserelte a húslevest a paradicsomlevessel! 🤣aki nézi, az érti!


Nem tudom, miért kellene, hogy sokkoljon, hogy egy szamomra amugy is erdektelen férfit nem erdeklek!

Akkor pánikolnék, ha a sikeres, nem lúzer, nem csóró, nem mamahoteles, értekes, családcentrikus férfiaknak nem kellenék!


Persze egyedül is el tudom magamat tartani, de tarsnak csak a fenti tulajdonsagokkal megáldott férfival tudnék lennk.

2022. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!