Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez bejönne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez bejönne?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, de sajnos nem vesz észre soha. Ezért valamit csinálni akarok, amitől felfigyel rám. Hirtelen az jutott eszembe, hogy úgy csinálok, mint ha valakivel telefonálnék és pénről fogok beszélni, mint ha üzletember lennék. Szerintetek így észrevesz?
2010. szept. 10. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha 15 év körüli vagy még azt is elérheted, hogy a képedbe röhögjön miközben előadod az üzletembert és bámulod a reakcióit várva.
2010. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát figyelj szerintem nem kellenek ide ilyen trükkök. szerintem csak simán menjél oda hozzá és szólítsad le valamivel. Nem hiszem hogy pont azért figyelne fel rád mert pénzről beszélsz. maximum akkor ha az a csaj csak a pénzre hajt de remélem nem így van sok szerencsét. 17F
2010. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha pénzéhes qrva a csaj, akkor biztos bejön. De ha nem, akkor lehet, hogy pont az ellenkező hatást válthatja ki, szóval nem érdemes ilyenekkel bohóckodni. Amúgy ha az észrevevésen azt érted, hogy nem beszél veled, akkor kezdeményezz te. Ez amúgy is elvileg a férfi dolga lenne, mondjuk nagy tragédia, ha fordítva történik.
2010. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a fiúk dolga lenne, de én nem merek közeledni felé. De amikor felszáll a buszra és hátra jön, akkor én nézem, és ő is rám szokott nézni. Legalább annyit megtehetne, hogy leüll mellém, de nem, mindig máshová ül vagy ha nincs hely, akkor áll. Pedig mellettem mindig van hely, mert nem ül senki sem mellém.
2010. szept. 10. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy oka van.
2010. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!